Професійне миття вікон без проблем

Сучасні будівлі мають великі скляні поверхні, часто весь їхній фасад складається із сотень скляних панелей. Щоб вони залишалися чистими та привертали увагу – їх необхідно регулярно чистити. Однак миття вікон на висоті – непросте завдання. Наша компанія вже багато років займається цими складними та вимогливими замовленнями. Замовити миття вікон Ви можете за доступною та недорогою ціною, без накруток та переплат. Ми використовуємо так званий метод сходження. Наші співробітники мають відповідну кваліфікацію та допуски, про що ви можете прочитати у нашому корпоративному блозі у статті: Як ми навчаємо професійно виконувати альпіністські роботи. Під час виконання робіт на висоті використовують знання, отримані на курсах та тренінгах. Завдяки цьому ми можемо надавати нашим клієнтам послуги на найвищому рівні.

Метод альпінізму – що це таке

Простіше кажучи, миття вікон альпіністським методом – це робота на висоті з використанням альпіністської техніки та спорядження, адаптованого до вимог та завдань. Перший крок — ретельно спланувати графік роботи, щоб не заважати повсякденній роботі працівників чи мешканців цієї будівлі. Наші співробітники розпочинають підйом на дах. Там вони готують відповідне обладнання, засоби для чищення, мотузки та заходи безпеки.

Потім співробітники повільно спускаються по будівлі на мотузках, щоб виконати послугу миття вікон. Роблять це ретельно і із застосуванням відповідних засобів для чищення, що не залишають розлучень та інших слідів. Після виконання завдання вікна знову стають чистими та є чудовою вітриною будівлі.

Миття вікон шляхом підйому – переваги

Список переваг використання методу сходження довгий:

дозволяє вільно маніпулювати миючим обладнанням - працівник, підвішений на мотузці, може користуватися обома руками і ретельно мити вікна,

завдяки цьому методу миючі засоби акуратно наносяться на поверхні, що очищаються,

співробітник може дістатися місць, недоступних іншим чином,

можна мити вікна у будинках, де вікна не відкриваються з різних причин або де весь фасад складається зі скляних панелей.

Щоб ефект був стійким

Кожен власник нерухомості дбає про естетичний вигляд будівлі. Щоб вікна були чистими та охайними, нам потрібно пам'ятати кілька речей. Насамперед – вікна необхідно періодично мити. Вікна та віконні рами постійно піддаються впливу погодних умов, смогу та контакту з комахами, що швидко створює шар бруду, що руйнує навіть найретельніше миття. Тому дуже важлива регулярність, вікна потрібно мити хоча б кілька разів на рік. Це, звичайно, обумовлено розташуванням будівлі та ступенем схильності вікон до зовнішніх факторів.

Похожие страницы: