Шаринг

Фактично ніхто не шукає ніяких валідних ключів, супер прошивок і т.д.! Всі дружно дивляться на одну офіційну карту !! Так, що на дуже часті питання "А шарінг це надійно?" або "А як довго можна користуватися таким способом" ну і ще купи модифікованих питань, можна відповісти наступне:

Шаринг - це не ХАЛЯВА !! Так, як проплачувати реальну карту все таки треба інакше її відключать! З цього, чим більше користувачів в "колгоспі" тим дешевше перегляд! (Це твердження не відноситься до шаринг серверів які організовані в комерційних цілях)!

Смотреть множество платных каналов поможет спутниковый шаринг, но при этом их просмотр будет стоить копейки.


1) Надійність цього способу безпосередньо пов'язана з декількома сполучними компонентами!

а) Якості вашої лінії зв'язку (мається на увазі кошти і способи вашого доступу до мережі інтернет або ж локальної мережі)

б) застосовується (зрозуміло, використання спеціалізованого устаткування, наприклад Dreamboxa значно спрощує життя по відношенню до того ж Samsung або Humax та в принципі і тієї ж Sky Star для нормальної роботи по шарінгом яким потрібен персональний комп'ютер)

в) шаринг сервера, на якому знаходиться та єдина і неповторна офіційна карта! Тут варіантів безліч від надійності електроживлення, якого підключений цей сервер, що застосовується програмного забезпечення, коротше технічного боку справи до юридичної сторони справи!

Ось в принципі три основних компоненти які впливають і на якість шаринга і на тривалість його існування !!

2.) Хто може користуватися послугами шаринга (тобто бути клієнтом)!

Відповідь проста практично всі термінали, які мають вбудовані емулятори, включення, складають лише ті термінали, автори емуляторів яких не подбали про те, щоб в своїх творіннях присутній такий режим роботи, як шарінг і обмежилися лише оновлення і зміною кодувань, ключів і т.д .)

Окрему (Елітну гілку обладнання здатного працювати з шарінгом без застосування PC) на сьогоднішній день становить лінійка терміналів від компанії Dream-multimedia всім нам відомі Dreambox! Дійсно коли вдома (особливо вночі) тиша і ви спокійно дивитеся телевізор без дратівливого завивання вентиляторів компа це погодьтеся здорово!

Далі йде лінійка DVB плат Sky Star! Ну, ці штуковини це взагалі окрема тема для розмови, слід зазначити одне з шарінгом працюють на ура!

Ну і остання ступінь можливостей! Це зв'язка морально застарілих терміналів з Season Interface! Так панове це останній шанс залишитися хоч, як то на плаву для таких терміналів, як Humax практично всіх модифікацій крім Humax -5400 (він має Ему). Strong ну і коротше, так далі власники цієї застарілої техніки, напевно, і самі вже це відчули! Єдино, що слід додати такій зв'язці, зрозуміло, потрібен PC !!!

Похожие страницы: