Укладання кахлю на гіпсокартон

Гіпсокартон знаходить все більшу популярність на ринку будівельних матеріалів. І не дивно, адже він багатофункціональний, універсальний, простий в обробці і сумісний практично з будь-яким оздоблювальним матеріалами. Допустиме навіть укладання кахлю на гіпсокартон, якщо використовувати його вологостійкий варіант. Для того щоб зробити укладку плитки не обов'язково бути професіоналом, адже весь процес не дуже складний. Найчастіше більше часу займає підготовка до кладки і вибір матеріалу.

Укладання кахлю на гіпсокартон здійснюється дуже добре і тримається міцно. Слід зазначити кілька способів кріплення:

Укладання можна проводити за допомогою звичайного клею для плитки на цементній основі. Хтось скаже, що клей на цементній основі не наносять на гіпс, проте в даному випадку клей наноситься на папір, і ніяк не на сам гіпс;

Ще можна скористатися еластичним плитковим клеєм, який можна купити як уже в готовому вигляді в відрах, так і в сухому вигляді в мішках. Цей варіант найбільш вдалий, але, варто, відзначити, що набагато дорожче попереднього. Зате у нього високі гарантії надійності. Перед його застосуванням обов'язково ознайомтеся з інструкцією із застосування;

Інший раз можна застосувати й рідкі цвяхи. Але з економічної точки зору, це вкрай невигідно.

Перш ніж почати укладання кахлю, необхідно:

Прошпаклювати з'єднання листів гіпсокартону спеціальною шпаклівкою для таких цілей, щоб збільшить стійкість і міцність конструкції, до того, як закріпити плитку необхідно нанести на поверхню гіпсокартону ґрунтовку. Грунтовка вибирається після покупки клею.

Слід враховувати і те, що після висихання клею, лист гіспокартону можливо "поведе" тому встановити напрямні необхідно на дистанції менше 40 сантиметрів один від одного, при товщині листа сантиметрів 12 . У разі, коли лист тонше, напрямні повинні встановлюватися на меншій відстані.

Використовується метод з великою кількістю напрямних, враховуйте, що велика їх кількість не дасть вигнутися листу і відклеїтися плитці. При другому методі, найменший зсув листа гіпсокартону перекриється за рахунок еластичного клею. Звідси висновок, що в першому випадку менше витрат на клеї, але більше на направляючі, а в другому, на клеї йде більше коштів, ніж на направляючі.

Похожие страницы: