Внутрішні двері та фарбування

Внутрішні двері повинні бути пофарбовані в той же колір, що і стіни?

Багато людей не звертають уваги на внутрішні двері, коли вони повинні використовувати їх, щоб зробити декоративне заяву, але не всі двері повинні виділятися зі стін. Деякі двері мають архітектурні деталі або вражаючі ліпні прикраси. Як правильно та грамотно підібрати колір пише сайт новин https://nowyny.eu/ тут Ви знайдете багато цікавої та актуальної інформації у будь-який час. Але це ще не означає, що вони візуально повинні стрибати зі стін. Зробіть так, щоб ваші двері привертали увагу або гармоніювали, в залежності від самих дверей і планування кімнати або її атрибутів.

Двері, пофарбована в контрастує зі стіною колір, наприклад, яскраво-синій на білому або помаранчевому, приверне вашу увагу, але вона також візуально розкриє невелику кімнату. Якщо ви віддаєте перевагу більш рівний, цільний зовнішній вигляд або якщо двері знаходиться в незручному місці, наприклад, біля кута або в кінці коридору, пофарбуйте її та її обробку в той же колір, що і стіни. Використовуйте напівглянсову фарбу, щоб трохи відрізнити основні двері, або глянсову фарбу, щоб надати красивим дверей більше присутності. Двері і їх обробка мають тенденцію ставати брудними від використання; фарбу, яка має хоча б трохи блиску, легше протирати, ніж плоску фарбу. Якщо ви плануєте надати своїх дверей сміливий колір, зіставте її з акцентним кольором кімнати, щоб він підходив. Пастельно-жовтий, м'ятно-зелений або блідо-блакитний кольори підійдуть до потертому шикарному стилю; глибокі відтінки зеленого або червоного мають класичну привабливість; яскраві кольори мають сучасну забарвлення; поєднання білого з чорним, блідо-сірим або коричневим допомагає створити мінімалістський образ.

подвійні Двері

Якщо ви плануєте пофарбувати двері в різні кольори з кожного боку, вам доведеться вибрати один для країв двері. Фарбуючи краю в колір двері, який видно, коли двері відкриваються всередину, вона буде відображатися одним кольором, поки вона залишається відкритою. Якщо двері часто відкривається, виберіть колір, який підходить для стін всередині і зовні кімнати. Нейтральні тони, такі як білий, чорний, яскраво-коричневий, коричневий, сірий або бежевий, - це кольори, які зазвичай добре поєднуються зі світлими або темними стінами. Наприклад, на кухні може стати в нагоді двері з фарбою для класної дошки, яка може стати цікавим доповненням.

За двері, яку практично хочеться побачити, наприклад, з піднятими панелями або архітектурними деталями, віддайте їй належне - але тонким способом. Якщо такі двері виділяється занадто сильно, вона стане центром кімнати - і мало хто двері заслуговують такої великої уваги. Кольоровий шар, відтінок якого буде світліше або темніше, ніж на стінах, але зафарбуйте всі поглиблені ділянки в білий колір, якщо ви хочете злегка виділити опуклі панелі або малюнки.

Похожие страницы: