Азотне добриво КАС 32

В якості основи азотного живлення рослин застосовується карбамідно-аміачна суміш - продукт, відомий з радянських часів, але призабутий в 90-і роки. Зараз КАС знову завойовує позиції, оскільки дозволяє дбайливо і точно в строк доносити азот до сільськогосподарських культур.

На сьогоднішній день карбамідо-аміачна суміш ( КАС) - це високоякісне мінеральне добриво для всіх видів грунту під будь-які сільскогосподарчі культури. Тому добриво кас-32 цiна на яке дуже приваблива, користується популярністю серед фемерських господарств.

Азотне добриво кас 32 має таку розшифровку абревіатури кас 32 - «карбамідно-аміачна суміш з часткою азоту 32%". У рідкій формі добриво має світло-жовтий відтінок і легкий запах аміаку. Використовується в сільському господарстві для підвищення врожайності агрокультур і поліпшення якості грунту. У порівнянні з селітрою вважається більш екологічним і зручним при внесенні засобом

Азотне добриво кас 32 широко застосовується в світовій практиці більше 15 років і отримало багато позитивних відгуків від керівників великих господарств, що займаються культивацією озимих, кукурудзи та кормових трав. препарат довів свою ефективність і попит на нього постійно зростає. Завбачливі фермери і власники агрокомпаній часто купують дане добриво про запас, щоб проводити обробку посівів точно в строк

У Росії як і на Заході інтерес до азотного добрива кас 32 також зростає. Найкращих результатів дозволяє досягти індивідуальний підхід і розрахунок дозувань внесення за результатами агрохімічного аналізу грунтів.

Обов'язково читайте інструкцію! Відомі випадки, коли в гонитві за врожаєм хлібороби починали обробляти посіви з перевищенням норми і в будь-яку погоду, в результаті чого рослини отримували опік листя. Щоб уникнути подібних ситуацій необхідно уважно вивчити особливості внесення добрива в твердому і рідкому вигляді.

Похожие страницы: