Друге світло - переваги його реалізації
Одним з нині дуже популярних архітектурних прийомів будівництва є друге світло. Друге світло - це відсутність міжповерхового перекриття (частково або повністю) з метою організації великого вільного простору. Тобто, по суті - це об'єднання двох поверхів в один з метою створення величезної висоти стель. Які переваги та недоліки містить в собі таке рішення, а також, чи доцільний другий світло в будівництві - вам розкажуть наші експерти!
- Вы можете приобрести семена чеснока для посева и высокого урожая на участке по самой выгодной и не дорогой цене, к Вашим услугам высокое качество товара без переплат и накруток.
Друге світло - переваги його реалізації
Дане рішення несе в собі, в першу чергу, естетичну користь. Адже якщо в вітальні прибрати міжповерхове перекриття, і виконати висоту стель в 2 поверхи, ви отримаєте неймовірний простір, справжнє відчуття свободи. Встановивши в цій зоні панорамні вікна, в інтер'єр буде проникати велика кількість сонячного світла, і ваш будинок завжди буде прекрасно освітлений, неймовірно затишним.
Дане рішення дозволить вам реалізувати інтер'єр так, як ви захочете:
Встановити декоративні балкові перекриття;
Підвісити шикарну люстру;
Розташувати в інтер'єрі рослини, висотою в кілька метрів;
А також багато іншого, що неможливо реалізувати в будинках зі стандартною стельової висотою.
Головні недоліки другого світла
Відразу ж відзначимо, що подібне архітектурне рішення підходить лише для тих будинків, площа яких становить кілька сотень м2. Якщо ви затіяли бюджетне будівництво, не варто реалізовувати ідею з другим світлом, адже вона позбавить вас великої кількості корисного простору, фактично, декількох кімнат, які можна було б розмістити на 2-му поверсі.
Інший нюанс - це витрати, пов'язані з опаленням таких будинків. Опалювачі повинні бути високої потужності, щоб підтримувати комфортну температуру в кімнатах, де висота стель буде близько 6 метрів. Як ви знаєте з курсу фізики, тепле повітря завжди буде спрямовуватися наверх, тому при реалізації другого світла доведеться добре прорахувати і систему опалення.
Підводячи підсумки, ще раз про найголовніше:
Друге світло, безумовно, дуже цікаве рішення, яке істотно додає дому в комфорті, затишку і статусності.
Двусветние стелі забирають корисний простір саме тому їх не рекомендується реалізовувати в будинках, в яких площа першого поверху менше 120 м2.
Реалізація цієї ідеї вимагає ретельних розрахунків системи опалення, але для досвідчених фахівців це не складне завдання.
Доцільність будівництва другого світла безпосередньо залежить від уподобань і смаків замовників. Але, безумовно, дана ідея знаходить все більше число прихильників і тих, хто все-таки наважується її реалізувати в своєму проекті.
Похожие страницы: