Райський відпочинок на Мальдівах

Відпочинок і туризм Цікаві місця Країни світу Турагентство "Велл пляжного відпочинку"

Мальдіви, тури

20.05.2014

Райський відпочинок на Мальдівах

Мальдіви, тури

Напружений ритм сучасного життя залишає нам все менше можливостей для повного усамітнення і спокійного повноцінного відпочинку. Провести відпустку далеко від обридлих «принад» цивілізації, без шуму і суєти, серед незайманої невинної природи мріють все більше втомлених від міського життя потенційних відпускників. У зв'язку з цим тури на Мальдіви користуються незмінним попитом, незважаючи на дальність перельоту.

Профессиональный дизайн и ремонт под ключ заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Мальдівські острови - унікальний витвір природи в екваторіальних водах Індійського океану - найкраще місце для такого відокремленого, безтурботного відпочинку серед дивовижної природи. Будь-який з численних коралових острівців - казковий світ, що складається з неймовірної краси пляжів, покритих дрібним білосніжним піском, яскравої зелені кокосових і бананових гаїв, мангрових заростей і квітучих тропічних рослин, лагун з теплою прозорою водою бірюзового кольору і дивно яскравим, багатобарвним та різноманітним підводним світом .

На кожному острові, як правило, розташований тільки один готель, що створює відчуття повного спокою для нечисленних гостей. Гості розміщуються в окремо розташованих на березі або розташованих над водою комфортабельних бунгало, і ніщо не заважає їм насолоджуватися шумом прибою, романтичної красою сонячних сходів і заходів, красою квітучих екзотичних рослин і незвичайною красою підводного світу.

Спокійному відпочинку сприяє і відсутність на островах автомобільного транспорту. Основні засоби пересування - це велосипед або човен. Виняток становить тільки острів Мале, на якому розташована однойменна столиця Мальдівського держави.

Похожие страницы: