Сонячні електростанції

Якщо ви власник невеликого заміського будинку або тільки плануєте його будівництво, то Ви знайомі з проблемами підключення до електромережі, обмеженнями енергоспоживання і постійними перебоями з електроенергією. Оптимальним рішенням для вас може стати установка власної сонячної електростанції - альтернативного джерела енергії, наприклад, готового рішення, які пропонує наша компанія.

Ви можете обрати та замовити готові сонячні станції для стабільного енергопостачання та економії по вигідній та низькій ціні, без переплат.

Сонячна електростанція це система, що складається з однієї або декількох сонячних батарей і всіх необхідних комплектуючих, що забезпечують її роботу: контролерів заряду, акумуляторів, перетворювачів напруги і т.д. Електростанції поділяють на автономні - повністю забезпечують електроенергією всі споживачі, і резервні - системи, призначені для резервування електроенергії і її використання в випадках необхідності.

Особливо важливо при проектуванні сонячної електростанції правильно розрахувати і вибрати комплектуючі для неї. Ми пропонуємо вам ознайомитися і придбати вже готові рішення або замовити у наших інженерів розрахунок своєї, особливої електростанції.

Мінімальна комплектація доступна за ціною дозволить дачнику завжди залишатися на зв'язку і користуватися освітленням в темний час доби. Вироблюваної монокристалічним сонячним модулем енергії (близько 400Вт * год на добу в літній період) досить для роботи декількох ламп, або тривалої роботи ноутбука / або невеликого телевізора. Зручний USB роз'єм на корпусі контролер дозволяє заряджати телефон або планшет (5Вольт не більше 1,2Ампер) безпосередньо, минаючи перетворювач напруги.

У комплект входять всі необхідні компоненти:

Монокристалічний сонячний модуль

контролер заряду

Акумуляторна батарея

Перетворювач напруги

Комплект перемичок для комутації.

Середньодобова вироблення системи досягає в літній час 400Вт * годин. Якщо Ви користуєтеся дачею тільки у вихідні, то за робочий тиждень акумулюється до 900Ватт * годин корисної енергії, за рахунок гелевого акумулятора високої ємності 33Ач.

Похожие страницы: