Гарантія сортового відповідності саджанців.

ПЕРЕВАГИ Саджанці З ПИТОМНИКА

У розпліднику ви зможете купити саджанці дерев, ягідних і декоративних чагарників різного віку і з добре розвиненою кореневою системою. Такі саджанці після посадки активно почнуть рости і незабаром порадують очікуваним результатом.

Сорти, перевірені часом. Багаторічний досвід і співробітництво з багатьма відомими НДІ дозволяє нам закладати маточники найперспективніших сортів, районованих в Росії, своєчасно виключати застарілі сорти, застосовувати нові технології, що забезпечують розвиток потужних, загартованих рослин. Більш детально про наш розпліднику і його історії можете прочитати на сторінці «Про компанію».

К Вашим услугам надежный питомник саженцев где Вы можете выбрать и заказать растения по доступной и выгодной цене, без накруток и переплат.

Гарантія сортового відповідності та здоров'я саджанців. У розпліднику щорічно проводиться фітосанітарний контроль і здійснюється апробація маточного фонду. В результаті кропіткої роботи, яка так необхідна для якості майбутніх саджанців, з маточників виключаються екземпляри, відхилилися від характеристик сорту за багатьма показниками, в тому числі: зимостійкості, смаковими характеристиками плодів, часу дозрівання. Так ми зберігаємо заставу майбутнього врожаю на ділянках наших покупців - чистосортний маточний сад.

Продаж саджанців від виробника, адаптованих до умов суворого російського клімату.

Відправляємо саджанці оптом по всій Росії і завжди дбаємо про переїзд наших вихованців.

Багатий вибір саджанців плодових дерев, ягідних і декоративних культур.

Матеріал для закладання інтенсивних садів.

У розпліднику ведеться селекційна робота. Для справжніх садівників зима - це повноцінний період праці. Грудень місяць при цьому вважається найбільш вільним, але в ньому потрібно неабияк потрудитися, щоб влітку насолодитися плодами свого саду.

Сніг - це не тільки краса, але в тому числі користь для садових ділянок. Стовбури плодових дерев потрібно підгорнути снігом, укрити ягідні кущі, суницю. Рекомендується втоптувати сніг навколо яблунь і поливати його водою, щоб утворювалася кірка льоду, це завадить мишам пробратися до стовбурів дерев з метою пошкодити кору. Час від часу необхідно проводити снігозатримання в саду, особливо важливо на суниці, з гілок плодових дерев стряхивайте налиплий мокрий сніг.

У комплекс заходів по догляду за садом в грудні входить переміщення снігу в міру його випадання до штамба і підстав скелетних гілок дерев і його ущільнення, оцінка стану запобіжної обв'язки штамбів проти гризунів і при необхідності її виправлення, періодичне струшування снігу з дерев, підгортання снігом ягідних і декоративних чагарників.

Зима, як відомо, славиться морозами. У цей період найвразливіше місце у дерев, неодмінно розвилка, де починається 1-е розгалуження. Її необхідно захищати в першу чергу. Для цього дерева підгортають до основи скелетних гілок. Слідкуйте за деревами під час снігопадом, щоб гілки не поламати, потрібно своєчасно прибирати з них сніг.

Якщо ви пізно придбали саджанці, з початком сильних заморозків їх потрібно помістити на зберігання в злегка вологі свіжі тирсу і покласти в поліетиленовий мішок, після залишивши його відкритим. Тримати мішок, в якому знаходяться саджанці малини, треба в холодному приміщенні, поливати їх не можна.

Крім всіх цих нескладних робіт взимку можна заготовити насіння для весняної сівби нектароносів, наприклад, гречки, кропу, гірчиці та ін., А також рослин, покликаних відлякувати шкідливих комах - петрушки, чорнобривців, нагідок.

Похожие страницы: