Старовинний німецький стиль «фахверк»

Старовинний німецький вид секційної споруди - красива каркасна конструкція з нахилених балок стає в нашій країні дуже популярною. Стінами для неї служать різні матеріали, найчастіше цегла і дерево. Стилістика «фахверк - це не тільки певна зовнішня форма, а й конкретне внутрішнє оформлення простору.

Історія стилю

Дерев'яні балки, як основа будівлі, використовувалися ще в ранньому середньовіччі, але повністю сформовану стилістику «фахверк» ми спостерігаємо тільки в будинках п'ятнадцятого століття. Ця архітектура виявилася вдалим поєднанням краси і практичності. Вона за короткий час завоювала інші європейські країни, які внесли в стилістику свої специфічні елементи.

Сегодня самым популярным способом сделать свою внешность привлекательной и неординарной является красивая и качественная бижутерия. Кулоны, бусы, браслеты, серьги и Шарф с украшением цветной Анабель оживят и украсят образ каждой женщины, сделают его роскошным, изысканным и неповторимым.

Характерні особливості

До цього слід віднести:

З'єднані між собою балки і крокви темного кольору.

Світлі стіни, як фон для дерева.

Осередок у вигляді головного внутрішнього елемента.

Вибір природних матеріалів для будівництва.

Конструктивна складність, виражена в мінімалізмі і простоті.

Стилістика «Фахверк» добре підходить для оформлення інтер'єру будинку або котеджу, але не житлових приміщень. При її виборі слід добре продумати розміщення меблів в просторі з виступаючими балками.

Колір

Віддавайте перевагу м'яким пастельним відтінкам. Фахверк - це спокій і затишок. Йому неприємні яскраві викликаючі тони.

Оздоблення

Використовуються темне дерево, різні лаки, штукатурка, побілка, однотонні шпалери. Підлога покривається каменем або паркетною плиткою.

Меблевий гарнітур

Меблі повинні підкреслювати вашу любов до старовини. Доречні різьблення і кування. Головна родзинка стилю - простота і практичність. Ідеальний варіант - відреставровані шафи, стільці, столи і т. д.

Світло

Периметри приміщень висвітлюються світильниками, свічниками, бра і люстрами.

Декорація

«Фахверк» неможливий без широкого використання:

картин;

різноманітних кованих предметів;

простого і грубого текстилю (килимків, штор, скатертин, щільних покривал, безлічі подушок).

Особливу увагу слід приділити квітам в горщиках. Їх має бути багато і в самих різних місцях.

Основні напрямки:

Мінімалізм з використанням сірого, білого кольору, простих сучасних меблів і по'єднанням скла з металом.

Класика з масивними меблями, штукатуркою, темним паркетом і балками з різьбленням.

Кантрі (багато текстилю і світлі панелі).

Ретро з упором на старовинні речі і меблі.

Корисні поради

Зверніть увагу на можливість:

Додання балкам додаткової функціональності (розміщення джерел освітлення та оформлення полиць). Використання пластика замість дерева в цілях економії і більшої практичності. Мала кількість меблів. Каркас сам по собі є частиною інтер'єру. Він виконує важливі практичні і дизайнерські завдання.

Примітка. Створення інтер'єру в стилі «Фахверк» не вимагає великих зусиль і витрат. Виявляючи кмітливість і творчий підхід, ви легко створите свій особливий світ комфорту і затишку.

Похожие страницы: