Звукоізоляція стелі


В процесі монтажу каркасних гіпсокартонних систем, досягається висока якість вирівнювання поверхні. Але є необхідність закладення невеликих щілин, які утворює навіть ретельно підшитий гіпсокартон.

Стрічки, сітки, серпянки необхідні для остаточного закладення щілин і можливих дефектів поверхонь. Вони ж можуть стати в нагоді в подальшому, для всіляких видів ремонту.

Для початку, ще на стадії монтажу каркасу системи, слід вжити заходів до запобігання можливості виникнення резонансних шумів. Як будь-яка порожнина, простір між несучою поверхнею і гіпсокартоном, може резонувати з власними коливаннями будівлі, а поверхня гіпсокартонної системи, немов дека гітари, посилювати ці коливання. В результаті, замість очікуваної тиші, в приміщенні може оселитися постійний низькочастотний промисловий гул.

Сегодня много интересной и полезной информации, такой как "Питание в школах и детсадах", Переезд в новое место с ребенком: на примере ЖК «Лесной квартал», а также последние новости и события на ProExpress.

Запобігти цьому легко, за допомогою спеціальної пластикової стрічки з закриточарункову структуру з ізолона, пінополіетилену або латексно - пенорезіновой суміші.

Така стрічка забезпечує звукову ізоляцію поверхні каркаса, перешкоджає виникненню резонансних його коливань, створює буферний шар. Випускається шириною від 30 мм до 90 мм. Нехтувати її застосуванням не рекомендується.

При прокладанні пристінного профілю стельової конструкції або напрямних профілів стінового каркаса, стрічка обов'язково укладається під профіль. Виступаючі частини підрізають після закінчення монтажу.

Випускається така стрічка з самоклеюючою стороною, що приклеюється до профілю, має ударну і звукову ізоляцію. Вона виступає своєрідною гідроізолюючим і протигрибковим прошарком, має малу вагу, високотемпературну стійкість, екологічно безпечна.

Стики між листами гіпсокартону і дрібні дефекти в місцях кріплення закладаються шляхом шпаклювання. Ця операція може проводитися із застосуванням армолент, стрічок серпянок, армуючих сіток.

Краї із забитими поздовжніми крайками, зазвичай обробляються із застосуванням паперових стрічок, стрічок зі скловолокна (при підвищених вимогах до пожежної безпеки). Скловолоконна стрічка може випускатися в самоклеюючому варіанті.

Зазвичай, армолента застосовується при обробці швів в місцях підвищеного впливу вібрації.
Рекомендовано її застосування при одношаровій обшивці внутрішніх перегородок, в каркасних приміщеннях мансардного типу.

Наведені дані важливі для каркасної системи, що використовує в якості обшивки листовий гіпсокартон. Стрічки, сітки, серпянки для остаточної обробки поверхні і її ремонту, мають великий вибір і різноманітність.

Їх застосування забезпечує високу якість застосування матеріалів при подальшій обробці.

Похожие страницы: