Кращий Відпочинок на Мальдівах

У мене день народження з дружиною в один день. Вже стало традицією виїжджати в цей день куди-небудь закордон.Минулого року ми відзначали в Лівані, роком раніше в Берліні, а цього року я дуже довго не міг вирішити, куди поїхати.Улюблена дуже хотіла "на море", а я цьому всіляко опирався - не люблю пляжний відпочинок.

 

За тиждень до дня народження питання постало гостро і треба було вже щось вирішувати.Основні критерії пошуку були "море" і "прямий рейс" - витрачати добу на пересадки не хотілося.Я згадав, що неодноразово бачив рекламу прямих рейсів Трансаеро у всякі екзотичні місця по дорозі в Домодєдово і заліз до них на сайт.Перше, що кинулося в очі, Мальдіви, причому ціна квитка була дешевше, ніж в Лондон, незважаючи на те, що летіти в 2 рази довше.

 

Ніколи до цього я не був ні на Канарах, ні на Сейшелах, ні на Балі, ні на Мальдівах, ні на будь-яких інших подібних островах, тому досвіду вибору курортного готелю у мене не було.Я подзвонив своєму другові з Пітера, який вже пару раз бував на Мальдівах, і попросив порадити готель.Мій друг Максим "хлопець непростий" і, природно, він порадив найкрутіший готель на Мальдівах "One & Only".

 

Забігаючи вперед скажу, що це дійсно кращий готель на Мальдівах, а, можливо, і в усьому світі, якщо не брати приватні ексклюзивні вілли ...

 

Прелесть One & Only в тому, що тут ви перебуваєте практично наодинці.Наприклад, на цьому пляжі всього 10 вілл, в кожній з яких живе по 2 людини, тобто, на цьому райському пляжі з пальмами як з реклами Баунті і дрібним білим пісочком одночасно може знаходиться максимум 20 чоловік.На ділі, всі вони сидять біля своїх вілл, кожна з яких відділена від сусідніх щільною стіною із заростей, і на пляж виходять раз на пару годин, щоб скупатися, а то й зовсім воліють плескатися у власному басейні:

 

3.5. 

 

Таких пустельних пляжів на острові 15 штук:

 

6.
  
7 

 

8 

 

9  
  
10 

 

Вода на Мальдівах прозора, смарагдова і тепла.Навіть вночі заходити у воду одне задоволення і не треба стояти 5 хвилин і налаштовувати себе перед зануренням:

 

11.

 

Острів цей майже повністю штучний, і в джунглях прокладені доріжки для електричних баггі, які розвозять постояльців по їх віллам:

 

12.

 

Вночі всі доріжки підсвічують:

 

13. 

Возможно, вам понравится:

Майже рай найкраще місце на Землі
Майже рай найкраще місце на Землі

У зростання Михайлова зачинив штани на сцені - DELFI.ee
Але у нас в місті кращим вважається готель "Лучеса" - чотири зірки, тому всіх артистів заселяють туди.Станіслав Володимирович вибрав люкс вартістю в 100 євро за ніч. Для Білорусі це великі гроші навіть за трикімнатні апартаменти з..

Наші бувають різні - Arsenevskie новини
Валерій Селезньов, Депутат Державної Думи Федеральних Зборів прибережній кінця (фракція ЛДПР), dobivaetsâ звільнення Свого сина Романа, zaderžannogo Мальдіви за звинуваченням у кредитних карт даних коротких.І правильно робить, я думаю. А ви б не ..

Затримано підозрюваних у справі про аварію в метро - Загальноросійська суспільно-політична електронна газета The
Схоже підключили кращі сили слідчого комітету. - Іван (17 .. Тільки робітники будуть сидіти, а начальники веселитися небудь на Мальдівах поки чутка не заспокоїться.Знімуть .. Ваня у відпустці (кожен повинен відпочивати), а заступники не хочуть відповідати за його перли.

Похожие страницы: