Домашній спортзал

Спорт - невід'ємна частина життя кожної людини, яка хоче бути здоровою і привабливою. На жаль, не завжди і не у всіх є можливість регулярно відвідувати хороший спортивний зал. Причин тому може бути багато, наприклад, маленька дитина, яку немає з ким залишити, ненормований робочий день, довгі пробки на шляху в хороший спортивний клуб, невідповідний розклад тренувань та інше.

В настоящее время майнинг — довольно увлекательный процесс, суть которого заключается в поиске уникальных решений для блоков сети криптовалюты. Поэтому майнинг без вложений - это прекрасная возможность зарабатывать онлайн.

Де-хто не можуть зосередитися на виконанні вправ в оточенні сторонніх людей або просто-напросто соромляться своїх зайвих кілограмів. Крім того, в домашньому спортивному залі можуть займатися всі члени сім'ї, подаючи приклад дітям і прищеплюючи їм любов до спорту. Не потрібно піклуватися про зовнішній вигляд або займати чергу, щоб позайматися на улюбленому тренажері. Через деякий час Ваш спортивний куточок неодмінно окупиться, якщо, звичайно, буде Вами затребуваний. Аргументів на користь організації домашнього спортивного залу дуже багато, однак, гарненько зважте всі «за» і «проти», перш, ніж приступити до його створення. Якщо Ви не готові виділити необхідну площу, купити все необхідне і не впевнені, що будете регулярно займатися, братися за цю справу не варто. Все-таки Ваш спортзал повинен бути повноцінним, хоч і домашнім.

Приміщення для домашнього спортзалу має бути площею не менше 15 кв. м, добре вентильованим і освітлюватися. Тренування при поганому освітленні можуть привести до погіршення зору. Особливої уваги потребує підлога в обраному приміщенні. В ідеалі добре б зробити підлогу з високими амортизаційними властивостями, але без значних фінансових витрат і залучення фахівців тут не обійтися, тому підійде і тафтингове покриття або ковролін для промислових приміщень. Можна залишити паркет, але в такому випадку під кожен тренажер необхідно постелити гумовий килимок.

Необхідно повісити на стіну дзеркало на повний зріст або поставити шафу-купе з дзеркальними дверима. Дзеркало потрібно для того, щоб стежити за правильністю виконання вправ. Шафа-купе стане в нагоді також для зберігання різних дрібниць, таких як напульсники, гирі, гантелі, обважнювачі, скакалки, килимки, м'ячі та обручі. У разі відсутності шафи підійде стелаж або пластикова коробка (можливо, кілька). Можете візуалізувати свої бажання і цілі, розмістивши на стінах зображення людей з красивими підтягнутими тілами.

Вибір тренажерів для будинку дуже індивідуальне питання, що залежить від площі відведеного під тренажерний зал приміщення, цілей тренувань і фінансових коштів, виділених на обладнання спортзалу. Необхідним мінімумом є набір з кардиотренажера, одностекового комплексного тренажера або пари-трійки силових тренажерів, підібраних відповідно до того, які частини Вашого тіла потребують корекції, і гімнастичного килимка. В якості кардиотренажера можна купити бігову доріжку, велотренажер, степпер, райдер, гребний або еліптичний тренажер. Найбільшою популярністю користуються бігові доріжки. Розкид цін на них величезний - можна купити дешеву механічну бігову доріжку, а можна дорогу електричну. Існують складні моделі бігових доріжок, що зручно для економії простору. Велотренажери складними не бувають, але вони самі по собі більш компактні. Людям з варикозним розширенням вен, проблемами з хребтом або хворими суглобами, як кардиотренажер, краще купити велотренажер.

Як і в ситуації з біговими доріжками, можна купити дешевий магнітний або пасовий велотренажер, а можна витратитися на дорогий електричний, аж до велоергометра. Який би кардиотренажер ви не придбали, розташовуйте його в своєму тренажерному залі відповідно до інструкції по експлуатації до нього. Пам'ятайте про необхідність збереження вільного простору навколо тренажера і дотримуйтесь правил безпеки експлуатації електричного обладнання (в тому випадку, якщо Ви зважилися купити електричний кардиотренажер).

Перед тим як приступити до занять в домашньому тренажерному залі, проконсультуйтеся з лікарем і тренером, складіть з їх допомогою графік тренувань і дієту. Будьте послідовними і непохитні на шляху до досягнення поставлених цілей, і результат не змусить себе чекати!

Похожие страницы: