​Оформляємо квартиру в новобудові

Щоб ви змогли відчути себе повноправним господарем придбаного житла в новобудові, для цього буде потрібно виконати необхідні операції зі збору та оформлення документів. Основне, що потрібно запам'ятати - це бути уважним і точним в даній роботі.

Профессиональный и качественный ремонт квартир в харькове по самой доступной стоимости на сегодняшний день.

Коли завершено будівництво будинку і державна комісія прийняла об'єкт у будівельній компанії - це і буде початком для оформлення документації. Потім в БТІ затверджуються плани поверхів будинку, і тільки після всього цього відбувається процедура державної реєстрації ваших прав на житло. Кращим способом обробити квартиру, коли ви її вже оформили, є обробка новобудов під ключ.

Потім необхідно написати заяву у Федеральну реєстраційну службу про державну реєстрацію права на володіння житла в зданому будинку. Із заявою повинні бути надані наступні документи - квитанція з оплатою держмита, поверховий план, будинки, який виданий БТІ, паспорт, договір, укладений між вами і компанією забудовником, акт прийому - передачі житла, а в разі, якщо ваші інтереси представляє довірена особа, знадобиться довіреність, завірена нотаріусом.

При оформленні всіх документів, неприпустимі будь-які виправлення та помилки. Так на підставі ст.18 Закону "Про державну реєстрацію прав на нерухомість і угод з ним" вся документація, в якій є виправлення, помилки, закреслення або вони оформлені олівцем, ФРС не приймається.

Перед тим як здати всі зібрані документи, потрібно зробити з них копії, а коли вже здаєте, обов'язково отримати розписку зі службовця ФРС про їх отримання.

Згідно із законодавством, реєстрація здійснюється протягом 30 днів. Потім, після перевірки всіх документів, в Єдиному державному реєстрі, робиться запис про права нового власника житла. Тільки після цього, квартира в новобудові, буде вважатися вашою власністю.

Похожие страницы: