Особливості використання систем автоматичного поливу

Не секрет, що на підприємствах, де вирощують різні рослини, обов'язково повинна бути система автоматичного поливу. Це потрібно для того, щоб рослини могли завжди отримувати воду в потрібному для них обсязі. Також пристрій для поливу треба для того, щоб вода не потрапляла на листя рослини і не псувала їх, а живила кореневу систему.

Всем известно, что организация орошения участка – одна из главных задач любого садовода и огородника.Раньше люди были вынуждены вручную поливать каждый куст или дерево, но теперь система капельный полив позволяет значительно повысить урожайность и сократить расходы огородника.

Створення систем автоматичного поливу складається з багатьох етапів робіт, що виконуються професіоналами - прокладка труб до будинку, буріння, облаштування свердловини з водою, монтаж, також належить придбати водяний насос з механічною подачею води і управлінням, уведення в експлуатацію.

Використовуючи пристрій автоматичного поливу, можна завжди контролювати вологу на грунті під рослинами, не допускаючи утворення сухої кірки на поверхні землі, яка утруднює надходження повітря. Такі автоматичні пристрої можна успішно ховати в землі, запобігаючи тим самим зайве випаровування вологи. Автоматичний полив складається з безлічі елементів, які відрізняються один від одного тільки фірмою-виробником. Незмінною конструкцією вважається те обладнання, яке запускає систему в дію і дозволяє їй безперебійно працювати.

Перш ніж встановлювати систему поливу, необхідно визначитися з місцевістю, куди передбачається її монтаж. Після цього треба пробурити свердловину. З огляду на те, що вода в свердловині занадто холодна, треба передбачити місце для установки накопичувального бачка, в якому вода буде прогріватися під впливом сонячних променів. Потім досить важливо правильно встановити на ділянці приґрунтовий водопровід, який обладнується системою дощовиків для поливу. Такі елементи треба монтувати таким чином, щоб вся потрібна земельна площа охоплювалася поливом. Вода при автоматичному поливі повинна доходити в будь-яке місце, засаджене рослинами, не використовуючи при цьому додатковий шланг.

Керувати автоматичним поливом ви можете за допомогою автоматичного контролера. У певний час контролер вмикає і вимикає систему поливу, не вимагаючи присутність людини. Спеціальні датчики можуть подавати сигнали про необхідність в паузі подачі води. Це може відбуватися тоді, коли на вулиці пройшов дощ і рослини не вимагають додаткового поливу.

Похожие страницы: