Різновиди трикотажного матеріалуПерш ніж купити тканину-трикотаж, важливо розібратися в тому, що це за матеріал і на які різновиди він ділиться. У більшості випадків в'язані тканини створюються зі змішаних волокон. Але є і однорідні матерії, в складі яких, відповідно, присутні однорідні нитки.

Трикотаж класифікується за такими критеріями, як:

технологія в'язання;
спосіб обробки.

У першому варіанті в'язані матеріали діляться на види:

поперечновязанний;
основов'язані (тканина є гладкою без будь-яких візерунків і малюнків);
рельєфний;
подвійний.

Далі класифікація трикотажних тканин відбувається за методами обробки і передбачає такі різновиди матеріалу:

гладкофарбований;
необроблені (суворий);
пестровязанний;
вибілений.

Качественный футер 2х нитка купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Догляд за трикотажними виробами

Щоб трикотажні тканини служили максимально довго, догляд за ними повинен проводитися дбайливо і акуратно. Для цього необхідно:

здійснювати прання вручну або в «ручному режимі» вашої пральної машини;
підтримувати температуру води не вище 40о;
уникати сушки в центрифузі машинки;
НЕ вивішувати мокрі трикотажні вироби в вертикальному положенні. Це може розтягнути одяг і деформувати початкові її форми.

Купити трикотаж-тканину прагнуть практично всі виробники одягу і швачки, так як даний матеріал є дуже еластичним і не втрачає початкову форму при одяганні речей.
Де купити трикотажну тканину?

Кожному покупцеві, якого цікавить трикотажна тканина, купити цей матеріал можна без особливих проблем. Але як зробити придбання вигідним? Вирішити це питання легко. В якості місця для покупки варто вибрати наш інтернет-магазин «Тканини», в асортименті якого присутні трикотажні матеріали практично всіх видів. Тому вибрати відповідну тканину-трикотаж, ціна і якість якої вас повністю влаштують, у нас легко.

Бажаєте придбати тканину-трикотаж оптом в магазині «Тканини»? Наші менеджери з радістю нададуть вам суттєві знижки. Тому співпраця з нашим магазином стане вигідним практично для всіх клієнтів. Трикотажні тканини оптом - це найбільш раціональний варіант покупки для власників швейних майстерень, які вважають за краще надійні, практичні і довговічні матеріали для пошиття одягу та білизни.

Тканина-трикотаж, купити яку можна в нашому магазині, добре піддається крою, оздоблення та пошиття. Ми співпрацюємо тільки з надійними виробниками тканин. Тому пропонуємо своїм клієнтам виключно високоякісні матеріали!

Похожие страницы: