Ремонт, перетяжка і оббивка мяких меблів

Які послуги ми надаємо?

 • Ремонт. Дефекти, отримані під час експлуатації предмета меблів, можуть бути різної складності. Сюди можна віднести і зіпсовану ніжку, і нефункціонірующіх механізм розкладання, і зламаний каркас, і прогин сидіння, а також багато іншого. Для їх усунення необхідні особливі знання і наявність спеціальних інструментів. Час роботи залежить від складності вади.
 • Реставрація. Від ремонту вона відрізняється тим, що всі процеси тут зводитимуться до наближення зовнішнього вигляду меблів до первісного. Так, це може бути відновлення каркаса, виняток тріщини на підлокітнику, зміна оббивки та ін. За бажанням замовника майстер проводить і деякі дизайнерські роботи.

 • Профессиональная реставрация мягкой мебели в минске по самой выгодной стоимости на сегодняний день.

 • Перетяжка оббивки. Перетяжка меблів на дому. Це необхідно, якщо старе покриття втратило свою «свіжість» або набуло деякі вади: виведене пляма, пропали, порізи тощо. Тканина підбирається на розсуд замовника.
 • Де зробити ремонт м'яких меблів?

  Наша компанія пропонує вам послуги по різному ремонту та реставрації м'яких меблів в Мінську. Ми намагаємося зробити їх найбільш доступними і результативними, тому для нас прийнятно 2 варіанти:

  • Ремонт і обтягування в майстерні. На ньому наполягають тільки при серйозних поломки меблів, де для усунення буде потрібно багато часу, зусиль і спеціальне обладнання.

  • Ремонт і оббивка меблів на дому. Такий варіант підійде для нескладних робіт, де на весь процес йде трохи часу. До них можна віднести настройку розкладного механізму, закріплення деталей (ніжки, підлокітники та ін.), Перетяжку старої оббивки і ін. Майстер приходить за викликом зі своїми інструментами.

  Ми завжди робимо свою роботу якісно і швидко, адже це ваші враження і наші гроші. Зробіть свою заявку і переконайтеся в нашій компетентності!

  Похожие страницы: