Що краще - паркет або ламінат?

Ви робите ремонт в квартирі або будинку. Дійшла черга і до підлоги. Виникло питання: що краще - паркет або ламінат? Розберемо все за і проти.

Паркетна підлога

В даний час все намагаються купувати речі, обробляти своє житло натуральними матеріалами. Не виняток і підлогу. Хочеться ходити по приємному на дотик, красивому на вигляд дерев'яної підлоги. Постеливши якісний паркет з натурального дерева, маємо екологічно чисту поверхню, теплу. Така підлога створює затишок навіть в самому екстремальному інтер'єрі. Вибір паркету на ринку величезний. Існують різноманітні види укладок, що враховують породу дерева, малюнок і властивості.

Монтаж электропроводки быстро, качественно и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Трудомісткість догляду за паркетною підлогою часто ставить в тупик господарів. Адже догляд за таким покриттям досить складний. Один раз на рік необхідно покривати паркетну підлогу сумішшю масла з воском, а раз в три роки його доведеться циклювати. Кілька циклювань наводять такий підлогу в непридатність, так як товщина верхнього шару дорогих порід дерева всього 3-4 мм. Покриття лаком паркетної підлоги або паркетної дошки візуально надає підлозі холодність, і на дотик він стає як скло. Така підлога дуже боїться вологи і відразу розбухає.

Професійні паркетники рекомендують купувати підлогове покриття, готувати підлогу, вмонтовувати паркет в одній компанії, яка дає гарантію протягом року за результат роботи. Якщо за цей час нічого з підлогою не відбулося, значить і далі буде все нормально.

Пол, покритий ламінатом

Ламінат в перекладі з англійської - багатошаровий. Структура паркетної і ламинатной дощок практично однакова. Ламінат виготовляють з пресованої до стану кристалізації, деревного пилу. Така дошка не боїться вологи, вона має шумопоглинаючі нижню поверхню. Верх ламінатної дошки покритий декоративним малюнком і спеціальною смолою, що надає зносостійкість поверхні. За таким підлозі можна ходити на каблуках з металевим набойкой. Перерахуємо якості такого статі: простий в укладанні і в догляді, пожаробезопасносний, стійкий до дії вологи і побутової хімії, гігієнічний. Ламінат можна укладати на підлогу з підігрівом.

У підсумку, на питання, що краще - паркет або ламінат, кожен відповість сам, виходячи зі знань про властивості одного і іншого матеріалів і змісту свого гаманця.

Похожие страницы: