Snaptube - кращий вибір

Існує вже досить багато додатків для завантаження відео з YouTube. Однак, більшість з них не відрізняються стабільністю, зручністю і можливостями. Так що, якщо Ви хочете знайти програму, легку у використанні і дозволяє завантажувати відео і аудіозаписи з різних відео-сервісів - то Ви прийшли за адресою! Додаток SnapTube є найбільш потужним, зручним і функціональним додатком серед аналогів. Воно працює не тільки з Youtube, а й з безліччю інших сервісів, включаючи Вконтакте, Instagram, Facebook, Vimeo. Завантажені файли будуть зберігатися в пам'яті вашого пристрою або на sd-карті, так що ви з легкістю зможете відтворити їх пізніше навіть без доступу до мережі. Але для цієї програми є не просто загрузчиком, воно також дозволяє шукати і переглядати відео з усіх цих сервісів, подібно браузеру або нативним додатків самих відеосервісів. Але що ще більш вражаюче, ви можете завантажувати файли в зручному для вас форматі і якості, або навіть одну лише аудіо-доріжку. Сумісно з Android 2.3, 3.2, 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4, 5.0, 5.1, 6.0, 7.0, 7.1 і новішими версіями

Сегодня можно установить snaptube windows и скачивать любые видео на любое устройство в течении нескольких минут.

У мережі можна знайти сотні, якщо не тисячі, відео-завантажувачів. Але якщо ви шукайте найзручніший, приємний у використанні і активно розвивається, то Snaptube - кращий вибір.

Додаток дозволяє завантажувати відео в різних форматах і якості, від 144P до 1080P. Що дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант для вашого смартфона, з урахуванням дозволу вашого екрану, швидкості вашого інтернет-каналу або доступного обсягу пам'яті. Якщо все це не проблема, сміливо вибирайте HD-якість!

Якщо в якомусь відео ролику вас зацікавила тільки музика - немає необхідності завантажувати всі відео і потім конвертувати його в MP3. Можна просто завантажити аудіо доріжку.

Шукати нові відео можна не виходячи з Snaptube - наберіть в рядку для пошуку цікавить вас назву ролика або автора.

З цим додатком можна не тільки завантажувати відео, але і дивитися їх. Snaptube надає практично такі ж можливості як і офіційні додатки від відео-сервісів і соціальних мереж, але тут все вони знаходяться в одному місці. Ви можете переглядати краще, популярне, рекомендоване і інші різні категорії з усіх цих сервісів, не покидаючи програми.

Ця програма також може бути корисним, якщо ви ведете свій власний канал. Snaptube є краще альтернативою офіційного програми, так що цілком ймовірно ви знайдете його досить зручним.

Похожие страницы: