Використання залізобетонних паль

У цій статті ми розповімо про сферу використання залізобетонних паль. До речі кажучи, ці палі в даний час користуються великим попитом. Причому, що важливо тут помітити, мова йде не тільки про будівництво, але про все по порядку.

Різновиди залізобетонних паль

Зараз можна придбати наступні види залізобетонних паль:

• палі-стовпи;

• забивні палі круглого перетину;

• забивні палі квадратного перетину;

• складові палі;

• палі-колони.

Официальный документ, подтверждающий факт производства продукта в конкретной стране или союзе - это сертификат происхождения товара, который частично или полностью освобождает товар от таможенных пошлин и налогов.

Як ви, напевно, розумієте, всі ці палі розрізняються не тільки по перетину і іншим характеристикам, а й по сфері використання. Так, наприклад, залізобетонні палі квадратного перетину забиваються в грунт. Вони використовуються при будівництві фундаментів, мостів і гідротехнічних споруд.

Детально про сферу застосування паль цього типу

Звичайно, в основному палі із залізобетону використовуються при будівництві фундаментів в місцях, де переважає пухкий грунт. До слова, до пухких грунтів відносяться супіски, піщаний грунт і суглинок. Ці палі застосовуються, в тому числі і тоді, коли висока ймовірність горизонтальних зрушень земляних пластів.

Що стосується безпосередньо фундаментів, мова йде про основи, облаштованих під будівництво як одноповерхових, так і багатоповерхових будівель і споруд. Залізобетонні палі відрізняються високими характеристиками міцності, хорошою стійкістю до вологи і біологічного впливу, високою стійкістю до різких змін температури і до всього іншого порівняно невисокою ціною. Можна сказати, що палі жб зараз є найбільш затребуваним видом паль.

Як ми вже встигли помітити, кожний з різновидів залізобетонних паль застосовується для реалізації певних завдань. Поперечно армовані залізобетонні палі використовуються на будь-яких ґрунтах, в тому числі і в тих випадках, коли йдеться про глинисті ґрунти з вкрапленнями гірських порід.

Палі з бетону дуже часто використовуються при зміцненні берегових ліній і в випадках, коли йдеться про зміцнення якихось ділянок з метою запобігання горизонтального зсуву, про що ми вам вже говорили. Залізобетонні палі круглого перетину, як правило, використовуються при будівництві мостів, іноді мости ставляться поверх квадратних паль, але найчастіше це саме залізобетонні палі круглого перетину. І так, тут ще треба зауважити, що цей тип паль застосовується і в приватному будівництві.

Похожие страницы: