Все про каремати

Каремати - це килимки які служать для теплоізоляції туриста або спортсмена між тілом відпочиваючого і грунтом, а також для забезпечення комфортного сну і перешкоди прямого контакту з вологою і землею, відносяться до обов'язкових атрибутів туристичного спорядження або для активних фітнес вправ або йоги.

Каремат купити недорого, оптом. Київ


Килимок розташовується прямо на дно намету, або землю, при цьому, завдяки своїм прекрасним ізоляційним властивостям килимок, забезпечує максимально комфортні умови для міцного сну.

Перевагами килимка можна виділити: низька вага, зручність транспортування, компактність, і відмінну ізоляцію від «навколишнього» світу. Завдяки своїм властивостям, килимки характеризуються нульовою гігроскопічністю, що дуже важливо для застосування в суворих умовах, килимки завжди залишаються сухими навіть при прямому контакті з водою, досить протерти їх сухою ганчіркою. Завдяки цьому їх можна використовувати навіть лежачи на чистому снігу. Килимок ціна якого є більш ніж доступною, широко застосовується в спортивних залах, для фітнес вправ і йоги.

Купити килимок стало набагато простіше, зараз килимки можна замовити, не виходячи з дому, в магазині Компот. У нас ви знайдете килимки в широкому асортименті, як оптом, так і в роздріб. Килимок купити можна здійснивши замовлення на нашому сайті, або зателефонувавши за контактними телефонами.

Похожие страницы: