Найкращі гірськолижні курорти України

З кожним роком все більше і більше українців вибирають в якості свого захоплення активний відпочинок замість звичайного загоряння на піщаних пляжах. Бум здорового способу життя збільшує кількість відвідувачів на гірськолижних курортах усього світу. І це прекрасно - білосніжний іскристий покрив скелястих схилів допомагає і розслабити погляд від висотних будинків мегаполісів, і розім'ятися після офісного способу життя.

У світі налічуються десятки і сотні гірськолижних курортів, де можна покататися на лижах, прогулятися по селах, зігрітися в термальних джерелах.

Гірськолижні курорти України радують співвітчизників 50 місцями для активного відпочинку. Основними центрами відпочинку для лижників і сноубордистів є Чернівецька, Львівська та Івано-Франківська області. На окрему увагу заслуговують Карпати.

Організовуючи кращі гірськолижні курорти, Карпати радують гостей усього світу.

Не можна приїхати в ці гори і не відвідати Буковель. Цей курорт - для шанувальників максимально комфортного відпочинку і кращих трас, куди щорічно приїжджають до 3 мільйонів гостей. Буковель налічує 62 траси загальною протяжністю до 2132 метрів. Функціонують 16 підйомників, є вечірні траси, парк атракціонів, безліч ресторанів. Працюють 64 готелю, закрита парковка. Для активного відпочинку підійдуть гри в хокей, сноутюбінг, катання на квадрациклах.

На сегодняшний день горнолыжный курорт Буковель считается самым лучшим и самым популярным с практически безграничными возможностями для зимнего отдыха в Украине. Поэтому не только буковель лыжи, но есть и большое количество других снежных развлечений, среди которых ледовый каток, хоккей, сноупарк и даже лыжные вертолетные туры.

У Чернівецькій області налічується 6 гірськолижних курортів, куди щорічно приїжджають сотні відпочивальників.

У пошуках комфорту і яскравих емоцій вирушайте в Мигово, на узбережжі річки Кичери. Висота курорту - 500 метрів, протяжність трас - до 1300 метрів. Для зручності функціонують 2 підйомника і 2 мультиліфти. З 18.00 до 21.30 можна взяти участь в нічному катанні. У комплексі працює каток, басейн, скалодром, волейбольний майданчик, є стоянка. Для відпочиваючих відкриті номера в 5 готелях.

Зазирнувши до Львівської області, в один з 10 гірськолижних курортів, вирушайте в Орячік-Звенів. Розташований в 130 км від Львова в складі заповідника «Сколівські Бескиди», курорт надає траси протяжністю від 100 до 1400 метрів. Працюють 5 підйомників, є ліфт, парковка. Розважитися можна, зігравши в більярд. Для розслаблення після активних поїздок на лижах, сноубордах і снігоходах відкриті басейн і сауна. Існує більше 15 готелів.

Не забудьте про новий гірськолижний курорт Плай, розташований в селі Плав'є, на висоті 1060 метрів. Працюють 2 підйомника, 2 ліфти, траси протяжністю до 1200 метрів. Є сноупарк, сауна, більярд, Spa-салон. Відпочиваючих розважають кінними прогулянками, працює парковка.

Івано-Франківська область нараховує 9 точок для гірськолижного спорту. Найпопулярнішим курортом є Тюдів - частина оздоровчого комплексу «Сокільське». До будь-якої з 4 трас протяжністю до 800 метрів направляються 2 підйомника. Для відпочиваючих працюють ресторани, більярд, сауна, кафе, є парковка. Якщо ви не втомилися на трасах, то обов'язково зіграйте в пеінтбол, прокотитеся на санях з кінною упряжкою. Для дітей працюють аніматори.

Похожие страницы: