ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Оберіть мову статті: Українська English

Центр з енергозбереження


18 липня 2007р. у Львівському центрі науково-технічної і економічної інформації (за адресою: м.Львів, пр.Чорновола 57) відбулось офіційне відкриття "Незалежного інформаційно-аналітичного центру з питань використання енергоощадних технологій", надалі "Центр з енергозбереження".

Мета створення "Центру енергозбереження" — формування інноваційної інфраструктури у галузі енергозбереження та нових технологій у будівництві на засадах партнерської взаємовигідної співпраці з провідними науково-технічними групами та провідними підприємствами.


Основні завдання Центру з енергозбереження:

 • розробка і впровадження на території Західного регіону України пілотних  організаційних, інформаційних, інвестиційних проектів у галузі енергозбереження. Дані проекти будуть базуватись на передових технологічних рішеннях та пропозиціях сучасного обладнання і техніки від українських та зарубіжних виробників;

   

 • поширення інформації про оптимальні можливості зменшення витрат на енергозабезпечення в середовищі органів державної влади та місцевого самоврядування, проектно-будівельних організацій, активного населення;

   

 • інформаційно-консультативна підтримка обласної програми енергозбереження.

   

Важливою компонентою діяльності Центру є постійнодіюча виставка сучасних енергозберігаючих технологій, обладнання та матеріалів.

Виставка розрахована на дві цільові аудиторії:

 • керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних і державних підприємств, бюджетних установ, які відповідають за виконання заходів обласної програми енергозбереження;
 • економічно активне населення, яке планує впровадити енергозберігаючі технології за місцем свого проживання.

На основі матеріалів виставки будуть готуватись телепередачі за програмою енергозбереження, інформація про виставку регулярно буде друкуватись у регіональній пресі, за матеріалами виставки буде підготовлено спеціальний CD, який буде надаватись для ознайомлення відвідувачам виставки.


Інструменти та механізми діяльності "Центру з енергозбереження"

Основою успішної діяльності Центру є формування мережі організацій, які зацікавлені у ефективній і результативній співпраці. Львівський ЦНТЕІ має великий досвід формування таких мереж за участю наукових організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій та зацікавлених суб′єктів підприємницької діяльності. Львівський ЦНТЕІ протягом останніх років неодноразово організовував Міжнародні конференції, форуми та семінари, щорічно забезпечує інноваційну складову Львівського інвестиційного ярмарку, виконав декілька Міжнародних проектів, є виконавцем регіональної та міської програм підтримки малого підприємництва за напрямком "Підтримка інноваційної діяльності МСП".

У своїй діяльності Центр опирається на групу експертів, які залучаються до виконання різних робіт на контрактній основі.

Фінансовими джерелами забезпечення робіт Центру є власні кошти ЦНТЕІ, кошти підприємств і установ, яким  будуть надаватись послуги центру, а також кошти різних фондів і програм  підтримки робіт у сфері енергозбереження.

Важливим моментом у діяльності Центру є налагодження безплатного інформаційно-консультативного сервісу для цільових споживачів, а саме організацій, які планують розробити та реалізувати проекти з енергозбереження, а також для широких мас населення. Для поширення інформації про нові технології у галузі енергозбереження та  будівництві Центр використовуватиме всі наявні технічні можливості: публікації у пресі, цільові передачі на телебаченні, веб-сторінка в Інтернет, пряма електронна розсилка, рекламні щити, участь у виставках, семінарах, конференціях.


Якщо Ви зацікавлені у співпраці
з Центром з енергозбереження, то просимо звертатись до нас за адресою: м.Львів, пр.В.Чорновола, 57, кімн. 804,

тел.  (032) 252-32-00,  тел/факс 252-33-42

e-mail:  info@cstei.lviv.ua


Додаткову інформацію Ви можете уточнити у Потоцького Юліана Івановича,
тел. (098) 13 17 181,
promvd@ukr.net 

 


Мітки: підготовка проектів інновації трансфер технологій енергозбереження
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 15388 | Коментарі: 1
germanzp | 24.09.2014 04:12 | Українська
Мои изобретения
Сделал более 300 изобретений, среди которых есть очень привлекательные разработки для эффективного бизнеса. Смотрите на Измалков Герман. Изобретения имеют большую тематику, охватывающую много разделов техники: энергетика, энергосбережение, альтернативная энергетика, двигателестроение, насосы, компрессоры, приводы, буровые установки, фильтры, веломобили, оружие и другое. Чтобы внедрить эти изобретения нужны венчурные инвесторы. Эти изобретения постоянно усовершенствуются мной путем подачи заявок на изобретения с учетом критики последних мировых разработок по этим темам и предыдущих моих разработок.
Готов способствовать вашему большому бизнесу на моих более 300 очень эффективных для нашего времени изобретениях, http://www.apxu.ru/article/izmalkov/german.htm http://www.inventure.com.ua/main/projects/innovacionnye-razrabotki-izma http://www.izobretenija.ru/vashi/1258 http://vk.cc/1v8dq1 http://latestenergy.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=80:2011-10-05-05-21-08&catid=38: inventors&Itemid=37- http://www.youtube.com/watch?v=aqXfqtb53Sw&feature=related – на моем велосипеде, сделаном без моего ведома ездят, но бизнес внедрять на продажу не торопится. Пищите на geizmalkov@yandex.ru вышлю фото и чертежи с описанием г.Запоожье, моб: 380505549756, 380504516461, Skype - magtelom, В Интернете на ИзмалковE-mail:«Вересень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій