ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Оберіть мову статті: Українська English

Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України


 
Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України,
Україна 79601 м. Львів, вул. Наукова, 5
Тел.: 8 (0322) 63-70-49 Факс: 8 (0322) 64-94-27
E-mail: panasyuk@ipm.lviv.uahttp://www.ipm.lviv.ua


 
ОСНОВНИЙ ПРОФІЛЬ ОРГАНІЗАЦІЇ/ОСОБИ
Одним з головних профілів діяльності Фізико-механічного інституту є неруйнівний контроль і технічна діагностика властивостей матеріалів, середовищ і конструкцій. В цій галузі розроблено низку конкурентноздатних приладів та апаратури для визначення залишкового ресурсу об’єктів тривалої експлуатації, серед них – акустико-емісійна система SKOP-8.
ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД
За останні 5 років, застосовуючи АЕ-систему SKOP-8, нами разом з ДерждорНДІ ім. Шуль¬гіна, м. Київ проведено натурні випробування з АЕ-діагностуванням стану шляхопроводу у с. Вістова Івано-Франківської обл., мостів через р. Дністер біля с. Звенячин та с. Атаки Чернівецької обл. Окрім того впроваджено АЕ-методику діагностування стану залізобетонних елементів будівельних споруд на ТзОВ "НВП "Тріада" м. Львів, АЕ-діагностування шляхопроводу на автомобільній дорозі Львів-Краковець, Західний обхід м. Львова, моста через шлюз на р. Дніпро каскаду Київських ГЕС та ГАЕС, здійснено АЕ-діагностування стану резервуарів для зберігання нафти ЗАТ нафтопровід „Дружба” м. Броди, стану зварних з’єднань під час статичного навантаження рам та візків пасажирських вагонів у Пасажирському вагонному депо Ковель, тощо.
ОСНОВНІ ПРОПОЗИЦІЇ
Фізико-механічний інститут пропонує налагодити серійне промислове виробництво портативних АЕ-систем SKOP-8, з метою подальшого продажу та надання послуг з технічного діагностування виробів і елементів конструкцій. У порівнянні з розробками відомих світових виробників створена АЕ-система має низку переваг, до неї розроблене відповідне програмне забезпечення. Галузі застосування: атомна і теплова енергетика, газо- і нафтотранспортні системи, авіація, хімічна та нафтопереробна промисловості, цивільне і промислове будівництво тощо.
ОЧІКУВАНА ФОРМА СПІВПРАЦІ
Налагодження спільного виробництва, а також співпраця у сфері продажу готової продукції та надання послуг.
ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ
Буде налагоджено серійне промислове виробництво портативних АЕ-систем SKOP-8, які дадуть змогу здійснювати діагностування технічного стану промислових об'єктів різноманітного призначення та будівельних конструкцій на якісно новому (вищому) технічному рівні і тим самим запобігати передчасному катастрофічному їх руйнуванню.
Очікуваний термін окупності проекту: 24 місяці.
Запрошуємо до співпраці!

Контактна особа:
Даревич Романа Романівна, к.т.н., зав. наук.-орг. відділу (сектор трансферу технологій) ФМІ НАН України
Тел.: 8 (032) 2296-575
Факс: 8 (0322) 64-94-27
E-mail: darevych@ipm.lviv.ua


 


Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 4419E-mail:«Серпень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій