ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Оберіть мову статті: Українська English

ТзОВ «Елекс»


 ТзОВ «Елекс»
Україна 79060, Львів, вул. Наукова, 7г
Тел.: +38 032 297 12 51
Факс.: +38 032 244 70 02
Email: office@eleks.com
Web site: www.eleks.com


 ОСНОВНИЙ ПРОФІЛЬ ОРГАНІЗАЦІЇ/ОСОБИ

ELEKS Software – одна з найбільших ІТ компаній в Україні з головним офісом у Львові. Заснована у 1991 році, сьогодні компанія налічує понад 270 працівників і надає послуги клієнтам зі всього світу. ELEKS Software має чотири центри розробки програмного забезпечення в Україні та представницький офіс у США. Компанія має статус Золотого партнера компанії Microsoft, бізнес-партнера IBM та технологічного партнера Borland. Накопичений досвід, талановиті працівники та здатність надавати послуги високої якості дають Елексу можливість робити особливий внесок у бізнес своїх клієнтів і допомагати їм у досягненні їх стратегічних цілей.
ELEKS Software пропонує повний цикл розробки програмного забезпечення, а також супроводу проектів на всіх стадіях їх життєвого циклу, починаючи від дизайну та розробки і завершуючи тестуванням і підтримкою. Послуги компанії включають:
 Розробку і підтримку програмного забезпечення
 Послуги із тестування і локалізації програмного забезпечення
 Створення і підтримку веб-сайтів
 Послуги в області веб-дизайну та мультимедійних рішень
 Віддалене адміністрування ІТ-інфраструктури
 ІТ-аутсорсинг
 ІТ-консалтинг
Також компанія продає власні продукти, а саме: Медичну Інформаційну Систему “Доктор Елекс” (http://doctor.eleks.com)  та систему забезпечення сервісних та контрольних функцій автотранспорту “Елекс Автонавігатор” (http://navigator.eleks.com).

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Протягом більше ніж 17 років діяльності компанією ELEKS Software виконано понад 300 проектів для майже 90 клієнтів в цілому світі.
Компанія має успішний досвід розробки рішень у таких сферах:
 Фінанси та інвестиції
 Програмне забезпечення для урядових організацій
 Електронне навчання
 Охорона здоров’я
 Сфера розваг
 Енергетика
 ІТ індустрія та інші.
Ми цінуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, серед яких Eagle Investment Systems Corp., (Mellon Financial Group), США; Symantec, Ірландія; Уряд Джерсі, Великобританія; Power Systems Research, США; Медичний центр “Інтерсоно”, Україна; та багато інших. Приклади співпраці з деякими з них можна переглянути на нашому веб сайті, а також на сайті Microsoft Ukraine (http://www.microsoft.com/Ukraine/Casestudies/default.mspx).

ОСНОВНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Компанія ELEKS Software зацікавлена у пошуку нових клієнтів, локальних дилерів та потенційних представників. Сьогодні ми успішно співпрацюємо з багатьма компаніями, що працюють в ІТ та інших галузях. Маючи представництва у США та стратегічних партнерів у Великобританії, компанія прагне розширити партнерську мережу на Європейському ринку. Зокрема, ми шукаємо партнерів у Східно-європейському регіоні, які бажають та мають можливості для просування медичних інформаційних систем на цьому цільовому ринку.

ОЧІКУВАНА ФОРМА СПРІВПРАЦІ

Модель співпраці обговорюється з кожним партнером в індивідуальному порядку.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ.

Всі деталі стосовно співпраці обговорюються з кожним партнером в індивідуальному порядку.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ.

Ми прагнемо встановити довгострокові та взаємовигідні відносини зі своїми партнерами та завжди готові обговорити можливості для партнерства з компаніями та організаціями, які працюють не лише в ІТ сфері, а й в інших галузях.
Для більш детальної інформації про компанію ELEKS Software, її послуги та продукти, будь ласка, відвідайте веб сайт http://www.eleks.com.

Контактна особа:
Олексій Олексійович Скрипник
Директор
Тел.: +38 032 297 12 51
E-mail: office@eleks.com
 

 Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 11987E-mail:«Вересень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій