Мальдівські острови - місце де можуть відпочити закохані пари і сімейні пари з дітьми

На території Мальдівських островів корисні копалини відсутні, тому головне джерело поповнення скарбниці - це туризм. Сприятливе розташування країни в поєднанні з мальовничою природою та розкішними пляжами зробило країну досить популярним курортом. Погода на Мальдівах в березні і до самого сезону дощів сприяє відмінному відпочинку. Атоли, завдяки своєму унікальному підводному світу, приваблюють сотні дайверів. Вода в цьому регіоні настільки прозора і чиста, що дно проглядається навіть на глибині більше 80 метрів.

Тут можна споглядати дивовижні коралові рифи, різнокольорових рибок, великих морських черепах, мурен, скатів і інших морських тварин. Відпочинок на островах Мальдіви також припаде до душі любителям аморфно-тюленячого проведення часу. Можна зняти бунгало на воді, купатися, валятися в гамаку і просто насолоджуватися видом на неосяжний океан. Для особливо допитливих туристів пропонується безліч екскурсій. Є можливість відвідати безлюдні острови архіпелагу.

Рай для закоханих пар Можна сказати, що Мальдівські острови - одне з найромантичніших місць на планеті. Багато молодят для проведення медового місяця вибирають саме Мальдіви. Столиця їх цікавить мало, закохані воліють ніжитися на гарячому білосніжному піску, милуватися нескінченною сіненевой горизонту і прогулюватися на круїзної яхті під час заходу сонця. У багатьох готелях для молодят передбачена велика кількість додаткових послуг. Мабуть, найприємніша їх них - це романтична вечеря під відкритим небом.
Варто їхати на Мальдіви з дітьми? Якщо говорити про безпеку, то з повною впевненістю можна сказати, що будь-яких загроз для дітей в країні не Сущетсвует.

Повітря і море тут досить чисті, машин дуже мало, небезпечних хижаків і отруйних змій тут теж не зустріти. Крім цього, обслуговуючий персонал ставиться до дітей вкрай уважно. Але при всіх перерахованих достоїнствах, Мальдіви мають тільки один недолік - дитина може тут просто занудьгувати. Даний курорт призначений для спокійного розміреного відпочинку, де практично немає розважальних центрів, не проводяться галасливі свята і карнавали. Тому, перш ніж відправлятися з дитиною на Мальдіви, спочатку все ретельно зважте. Пам'ятки Великої кількості пам'яток на курорті немає. Якщо ви бажаєте помилуватися архітектурними шедеврами, вам точно не потрібно вирушати на Мальдіви.

Столиця тільки і може похвалитися такими пам'ятками, як Національний музей, який розташований в невеликому триповерховому будинку, маленькою Національної картинної галереєю і парком Султана. Окремо варто відзначити старовинну мечеть Хуруку Миски. Дана споруда датується 1656 роком. Мечеть зведена за допомогою коралового каменю, має складну обробку, а її стіни прикрашають різні сценки з Корану. Щоб туристи могли потрапити в мечеть, спочатку їм потрібно отримати дозвіл від чиновника з Міністерства у справах ісламу. Правда, якщо відвідувачі одягнені пристойно, то працівники мечеті, як правило, впускають їх без попереднього узгодження. Столиця Мальдів Мале має також свій національний стадіон. Тут проходять футбольні матчі і іноді гри в крикет. Неофіційні ігри можна подивитися щовечора на спортивних майданчиках біля Нью-Харбор (східна частина острова).

Похожие страницы: