ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Львівське науково-виробниче підприємство „Спаринг-Віст Центр”


 Львівське науково-виробниче підприємство
„Спаринг-Віст Центр”


Львівська фірма-виробник в десятці кращих експортерів року!
Львівське науково-виробниче підприємство „Спаринг-Віст Центр”, яке є розробником та виробником засобів радіаційного контролю торгової марки „Екотест”, за офіційними даними Державних органів статистики увійшло до числа лідерів серед кращих експортерів України.
В рамках конкурсу Українського національного комітету Міжнародної торгової палати - „Європейський вектор”, за видом зовнішньоекономічної діяльності „Прилади та апарати для виявлення або вимірювання іонізуючого випромінювання” львівські виробники увійшли в десятку кращих за сумарним балом чотирьох критеріїв: „Загальний об’єм експорту”, „Динаміка зростання (порівняння з минулими роками)”, „Диверсифікація (кількість товарних позицій)”, „Географія (кількість країн-контрагентів)”.
За вагомий внесок у розвиток зовнішньоекономічних зв’язків України НВП „Спаринг-Віст Центр” нагородили орденом „Зірка економіки України” ІІІ ступеня, сертифікатом кращого експортера року та медаллю міжнародного зразка.
За словами виконавчого директора економічного рейтингу „Експортер року” Віктора Конарівського, цей результат – це ознака високого професіоналізму всього колективу підприємства. А головним принципом нагородження підприємств є об’єктивність, тобто орієнтування виключно на офіційні дані Державних органів статистики.
Нагадаємо, що всеукраїнський економічний рейтинг „Експортер року” проводиться під патронатом Міжнародної торгової палати та за підтримки Кабінету Міністрів України.
Коротка довідка:
Львівське науково-виробниче підприємство „Спаринг-Віст Центр” працює в галузі приладобудування вже п’ятнадцятий рік, здійснюючи повний цикл науково-виробничої діяльності: від розробки – до серійного випуску власної продукції - засобів радіаційного контролю торгової марки „EКOTЕСT”. За час своєї роботи підприємство вже розробило одинадцять моделей та низку модифікацій приладів радіаційного контролю. Всі вони є професійними засобами вимірювальної техніки, котрі пройшли сертифікацію Держспоживстандарту України та внесені в Держреєстр засобів вимірювальної техніки. Підприємство працює в умовах впровадженої та сертифікованої системи управління якістю ISO 9001-2000.
Кожен із засобів радіаційного контролю торгової марки „ЕКОТЕСТ” має своє призначення, але їх об'єднує спільна основна функція - вони виявляють та вимірюють радіацію і цим дають можливість людям уникнути її згубного впливу.
Продукцію підприємства експортують у більше ніж 50 країн світу.


ПП "НВПП "Спаринг-Віст Центр"
Україна
м. Львів
вул. В. Великого, 33
т.: (032) 242-15-15
т./ф.: (032) 242-20-15
мейл - nkuhuk@ecotest.ua
сайт  http://www.ecotest.ua


 Перегляди: 4055E-mail:«Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій