ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Як працює електричний міні-котел


ЕЛЕКТРИЧНІ ЕЛЕКТРОДНІ МІНІ-КОТЛИ «ЕВН-ЮТЦ» (електроводонагрівачі)
1. Як працює електродний міні-котел «ЕВН-ЮТЦ»?
Електродний міні-котел – простий і дуже надійний нагрівач води (рідини) в ідеальних випадках може працювати без заміни елементів багато років (десятки років).
Електродний міні- котел працює за рахунок пропускання струму через теплоносій
Пропускання змінного струму не можна назвати електролізом, оскільки відбувається лише іонізація рідини, коливання іонів з промисловою частотою 50 Герц і нагрів рідини (електроліз і перенесення матеріалу електродів відбувається лише при постійному струмі).
2. Які чинники впливають на працездатність і термін служби електродних міні-котлів?
Для роботи електродного котла необхідно, щоб рідина мала необхідний питомий опір (питому провідність). Для «ЕВН-ЮТЦ» питомий опір (питома провідність) має бути в межах 1300 – 4000 Ом. (ГОСТ «Вода питна»). Виміряти питомий опір можна опосередковано – вимірявши силу споживаного струму.
3. Чому опалювальні системи на базі електродних міні-котлів як правило економічніше і надійніше ТЕНових?
Не дивлячись на деякі складнощі при запуску опалювальних систем на базі електродних міні- котлів «ЕВН-ЮТЦ» в класичній двотрубній системі відкритого типу з верхнім розливом, електродні котли економічніше ТЕНових як мінімум на 30 %.
Економічність електродних котлів перевірена практикою монтажу і експлуатації протягом 12 років. Надійність і економічність забезпечується простішою, надійною конструкцією. У ТЕНовому котлі спочатку нагріваються ТЕНи, а потім ТЕНи своєю поверхнею віддають тепло рідині.
У електродному міні-котлі «ЕВН-ЮТЦ» роль нагрівача відіграє сама рідина. При пропусканні струму, рідина гріється всім об'ємом, що знаходиться в міні- котлі. Використовуючи електродний нагрів рідини можна зменшити об'єм котла у декілька разів в порівнянні з ТЕНовим такої ж потужності.
Таким чином, економічність в роботі електродних міні-котлів досягається за рахунок:
меншій інерції нагріву (у декілька разів);
плавного старту;
вживання сучасної автоматики;
побудови двотрубної системи з верхнім розливом, з сучасними радіаторами ( чавунними, алюмінієвими, сталевими).
Надійність і довговічність забезпечується простотою конструкції і вживанням сучасних матеріалів.
4. Які труби і радіатори можна використовувати в опалювальній системі з електродним міні-котлом «ЕВН-ЮТЦ»?
Для систем опалювання можуть використовуватися будь-які труби
  Радіатори можна використовувати будь-які сучасні (сталеві, алюмінієві, біметалічні, чавунні).
Для забезпечення довговічності і надійності міні-котла, внутрішній діаметр вхідних і вихідних труб, і трубних фітінгів не має бути менше внутрішнього діаметру вхідного і вихідного патрубка самого котла.
5. Яка споживана потужність?
Про потужність, вжитку електродних міні-котлів «ЕВН-ЮТЦ» і їх здатність опалювати приміщення можна взнати з рекламних матеріалів. Важливо відрізняти номінальну потужність міні-котла (кВт) від середнього вжитку електроенергії в опалювальний сезон (кВт година за 1 годину). Важливо відрізняти квадратні метри опалювального приміщення (м2) від кубічних метрів (м3).
Для прикладу можна розглянути поширений випадок опалювання приміщення об'ємом 200 м3 (площа 80 м2 при висоті стель 2,7 м) електродним міні-котлом «ЕВН-ЮТЦ 4,5» номінальною потужністю 4,5 кВт. Якщо це приміщення житлове, добре утеплене, то середній вжиток електроенергії в опалювальний сезон (з вересня по березень) складе приблизно 1 кВт година в 1 годину, що відповідає приблизно 25 кВт годин в 1 добу (750 кВт годин в 1 місяць).
Тривалі спостереження показують, що в приміщенні, яке добре утеплене, робота міні-котла з вжитком номінальної потужності складає приблизно 1/3 часу. Іншими словами, з 24 годин опалювання міні-котел працюватиме біля 8-ми годин.
 Якщо приміщення нежитлове:
виробниче приміщення з сильною вентиляцією;
магазин з хорошою прохідністю (сотні покупців в добу);
авто мийка.
При тій же площі 80 м2 (об'ємі 200 м3) середній вжиток в опалювальний сезон може перевищувати 1 кВт годин у декілька разів, оскільки ці приміщення мають великі тепловтрати.Якщо Ви зацікавлені у співпраці з Центром з енергозбереження, то просимо звертатись до нас за адресою:

м. Львів, пр. Чорновола, 57, кім 409
тел. +38 (032) 247-34-58;
+38 067 78 549 46
+38 097 455 27 94
+38 096 453 26 84

е-пошта: Dmarian24@i.ua


Перегляди: 13211E-mail:«Червень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій