ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Оберіть мову статті: Українська English

В Німеччині відкрито представництво Львівської області
3 вересня в м. Ерфурт, столиці Вільної держави Тюрінгія (Німеччина) урочисто відкрито представництво Львівської області.

 Участь у відкритті взяла делегація Львівської ЛОДА на чолі з начальником управління міжнародного співробітництва ЛОДА Левом Захарчишином та начальником управління розвитку зв’язку,транспорту та дорожньої інфраструктури ЛОДА Володимиром Гарбузом. З німецької сторони участь у відкритті взяли міністр європейського та міжнародного співробітництва д-р Клаус Цег, міністр транспорту будівництва і медіа п. Герольд Вухерпфенніг та державні секретарі з міністерства промисловості та державної канцелярії.

 

Представники Львівщини виступили перед міськими головами та підприємцями Тюрінгії з інформацією про роль України в забезпеченні енергетичної безпеки Європи та можливості міжрегіональної співпраці в галузі підприємництва та енергозбереження.

Співпраця Львівщини і Тюрінгії базується на угоді про міжрегіональне співробітництво, яка була підписана в 2005 році.

 

Очолює представництво Львівщини наша землячка, яка зараз проживає в Німеччині – пані Ліліана Грицишин. Пані Грицишин працює в   Центрі європейських проектів  при земельному уряді Тюрінгії.

 

Основним завданням представництва – є максимальне сприяння ефективними побратимським контактам двох регіонів, сприяння максимальному залученню іноземних інвестицій в економіку Львівщину, сприяння розвитку співпраці в галузі підприємництва, науки, освіти, культури. Особлива увага буде звертатись  на залучення міжнародної технічної допомоги з міжнародних, Європейських та регіональних земельних фондів.

Найближчим часом, в жовтні, делегація підприємців Тюрінгії візьме участь в 1Х –му Львівському економічному форумі а в грудні делегація молодіжних лідерів Львівщини відвідає Тюрінгію в рамках спільного міжрегіонального проекту - міжнародного форуму  за участі молоді з Малопольського воєводства  (Польща)


Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 4472E-mail:«Жовтень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій