ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Оберіть мову статті: Українська English

Асоційований статус України у 7 Рамковій Програмі ЄС


Вельмишановні пані і панове, колеги!

 

Вище політичне керівництво України веде активний діалог з керівниками європейських держав та структур управління Європейським Союзом (Європарламент та Єврокомісія) щодо отримання Україною особливого статусу в ЄС з перспективою майбутнього членства.

Ми пропонуємо підтримати цей діалог активними діями провідник наукових університетів, науково-дослідних інститутів, відомих вчених на розширення партнерства з Європейськими структурами у сфері освіти й науки.

На даний момент українські вчені беруть участь у виконанні більше сотні проектів 6 та 7 Рамкової Програми ЄС. Багато наукових колективів працюють над підготовкою проектів для участі у нових конкурсах 7РП.

Європейська Комісія (ЄК) високо оцінює потенціал української науки і виявляє готовність до якісного розширення співпраці з нашою державою в науково-дослідній і технологічній сфері з метою її інтеграції у спільний науково-дослідний простір ЄС. ЄК пропонує Україні в найближчій перспективі вийти на рівень партнерства у сфері науки і технологій та укласти Меморандум про асоційовану участь нашої держави у Сьомій рамковій програмі ЄС, що дозволить значно підвищити залучення українських науково-дослідних організацій і установ до сфери європейських наукових досліджень, створить основу для структурних реформ в науково-інноваційній сфері України. Водночас, асоційований статус дає можливість Україні стати повноправним членом Європейського наукового простору, мати однакові з країнами-членами ЄС права, обов’язки та умови для діяльності.

Асоційований статус нашої держави у 7РП означатиме що українські університети та науково-дослідні інститути отримають такі самі потенційні можливості у різних конкурсах, які наукові колективи країна-членів ЄС. Провідні українські вчені зможуть брати участь у програмних комітетах 7 Рамкової Програми ЄС, Комітеті з науки та технологій країн-членів ЄС (CREST), у Об`єднаному Дослідницькому Центрі (JRC), у Групах радників або інших експертних групах і таким чином впливати на формування тематики програм і конкурсів.

Враховуючи важливість даного питання для розвитку науки й технологій в Україні, пропонуємо Вам підтримати ідею асоційованого статусу України у 7РП шляхом скерування відповідних листів на ім’я Президента України, Прем’єр Міністра України та Міністра освіти й науки України. Ваша активна позиція допоможе активізувати діяльність відповідних служб в Секретаріаті Президента та в Уряді України і включити дане питання у нову посилену Угоду України з ЄС.

За додатковою інформацією з цього питання Ви можете звертатись також до директора Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій п.Олени Коваль (тел. 044-529 0332, E:mail - post@fp6-nip.kiev.ua .

З повагою

Заступник директора ЛвЦНТЕІ, координатор Західного

контактного пункту зі співпраці з ЄС у сфері

науки і технологій
  Іван Кульчицький
Тел.(0322)523200, Моб.050 9292396, E:mail - 
ivanppp@cstei.lviv.uaПропонуємо у якості додаткової інформації наступні матеріали:

Проект листа звернення (32.77 КБ) 
Інформація про питання асоціативності України у 7РП від НІП України (114.69 КБ) 
Активність Росії у переговорах з питань участі у 7РП (165.38 КБ)

 Як подати письмове звернення до Міністерства освіти і науки України (24.58 КБ)

Адреса Секретаріату Президента України -  вул. Банкова  11, Київ 01220

Адреса Кабінету Міністрів України - вул. Грушевського, 12/2, Київ 01008Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 4214E-mail:«Листопад 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій