ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Оберіть мову статті: Українська English

Старт проекту ЄС MODEL-CIUDAD у сфері управління енергоефективністю у Львові, Луцьку та Кам’янець-Подільському


За підтримки асоціації "Енергоефективні міста України" та Європейської асоціації муніципалітетів пройде проект під назвою «MODEL-CIUDAD».

За підтримки асоціації "Енергоефективні міста України" та Європейської асоціації муніципалітетів пройде проект під назвою «MODEL-CIUDAD». За результатами конкурсу від України для участі у проекті «MODEL-CIUDAD», Європейською комісією було відібрано три міста, а саме: м. Кам’янець-Подільський, м.Львів та м.Луцьк. Від Грузії, Вірменії, Молдови – було відібрано по одному місту. Керівником проекту виступає Асоціація «Енерджі-Сіте». Партнерами виступатимуть як окремі міста так і асоціація "Енергоефективні міста України" в цілому.

 

Метою проекту являється надання кращих напрацювань Асоціації " Energie-Cites " в ділянці енергоменеджменту на службу міським громадам.

 

Завданням проекту є впровадження енергоменеджменту в місцевих органах влади та термомодернізація найбільш проблематичних будівель бюджетних установ міста, що фінансуватимуться за рахунок коштів Євросоюзу.

 

Відбір міст-партнерів проекту для інвестування заходів по термомодернізації бюджетних будівель Асоціацією "Energie-Cites" проводився за критеріями досвідченості міст у розробці енергозберігаючих заходів та рівня розвитку енергоменеджменту.

 

Energie-Cités є асоціацією Європейських муніципалітетів. Вона пропагує заходи, що стосуються стійкої енергетики. Асоціація була створена в 1990р. і представляє понад 1000 міст та сіл в 26 країнах.

 

Основні завдання:

Посилити роль та навики місцевої влади у сфері стійкої енергетики

Представляти їхні інтереси та впливати на політику, пропозиції інституцій ЄС у сфері енергетики, захисту навколишнього середовища та міської політики

Розвивати та промувати ініціативи місцевих громад  через обмін досвідом, трансфер ноу-хау та реалізацію спільних проектів.

 

Членство в Energie-Cites також дозволяє пропонувати ноу-хау і таким чином робити практичний вклад у розбудову нової Європи.

 

Energie-Cites в цифрах:

Близько 20 років досвіду

150 членів

Організація представлена в 24 країнах

 

Детальна інформація http://www.energie-cites.eu/-Association,8-

Контактна особа - Олена Сергєєва, e-mail: sergeeva@keycommunications.ua, тел.: +38 (050) 332 43 30
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 748E-mail:«Липень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій