ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Отримання Participant Identification Code (PIC) та LEAR


Єврокомісія не підпише з Вами грантової угоди щодо участі у 7-ій Рамковій Програмі, якщо Ви не маєте Participant Identification Code (PIC). Тому ми Вам рекомендуємо подбати про це раніше. Процедура отримання PIC та призначення LEAR описана нижче
Ідентифікаційний Код Учасника (ІКУ\ англ. Participant Identification Code (PIC))
 
Всім організаціям-учасницям 7РП буде призначено ІКУ. Ті організації, які вже підписували грантову угоду, вже отримали свій ІКУ і не потребують нового. Ті, хто такого договору не підписував, можуть отримати ІКУ після реєстрації на сайті http://ec.europa.eu/research/participants/portal/appmanager/participants/portal (Unique Registration Facility (URF)). Починати варто зі створення профайлу в Системі Автентифікації Європейської Комісії (САЄК (European Commission Authentication System))
Даний ІКУ може використовуватись для подачі проектних заявок.
 
Перед реєстрацією варто перевірити чи дана інституція вже має ІКУ. Таку перевірку можна зробити за адресою http://ec.europa.eu/research/participants/portal/appmanager/participants/portal?_nfpb=true&_pageLabel=searchorganisations#wlp_searchorganisations, заповнивши необхідні поля.
 
ІКУ присвоюється після реєстрації і може використовуватись через 48 годин. Якщо реєстрація ІКУ від Вашої інституції вже відбулася раніше, то Ви будете про це повідомлені.
 
Переваги ІКУ:
Аплікати не зобов´язані подавати всі правові та фінансові документи, кожного разу готуючи нову грантову угоду
Аплікати (через LEAR) мають змогу перевірити дані організації, якими володіє Комісія
Аплікати мають можливість вносити корективи у свої дані
Будь-які нові трансакції автоматично змінюються, що зменшує навантаження адміністративних працівників
Більше того, якщо певна інституція налічує кілька відділень, то ІКУ не потрібно реєструвати на кожне окреме. ІКУ повинен бути один на організацію.
 
Наступним кроком після отримання номеру ІКУ необхідно обрати Назначеного Представника Юридичного Суб´єкту (англ. LEAR) http://cordis.europa.eu/fp7/pp-lear_en.html, який буде відповідальний перед Комісією по всіх питаннях, пов´язаних з правовим статусом інституції.
Назначений Представник Юридичного Суб´єкту (англ. LEAR) надає Комісії достовірну інформацію (включаючи, при потребі, супровідні документи) про організацію, яку він\вона представляє.
Якщо Ваша організація ще не призначила Представника Юридичного Суб´єкту (англ. LEAR), варто виконати наступні кроки:
Визначити представника, який має право підпису в даній організації
Визначити представника, який міг би виконувати роль Представника Юридичного Суб´єкту (англ. LEAR) від імені даної організації
Завантажити форму Назначеного Представника Юридичного Суб´єкту (англ. LEAR) та проглянути його завдання і обов´язки  http://cordis.europa.eu/fp7/pp-lear_en.html
 
Обидва вищезгадані документи повинні бути належно підписані і надіслані поштою за адресою:
European Commission
Research Executive Agency
FP7 Support (A1)
COVE 13/132
B-1049 Brussels
Belgium
 
Тобто спочатку варто заповнити всі необхідні поля, видрукувати, підписати та проштапмувати документи.
 
Для активувізації профайла Представника Юридичного Суб´єкту (англ. LEAR) даний Представник отримає е-листа з підтвердженням про створення такого профайлу. В листі буде вказано логін, лінк та інструкція по активації. А також Представник отримає звичайною поштою лист з ПІН кодом, необхідним для активації  профайлу.
 
 Перегляди: 1783E-mail:«Червень 2016
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930Статті на сайті: 925
Активні користувачі: 2931
Карта сайту RSS Календар подій