ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Оберіть мову статті: Українська English

Iнвестиції у відновлювані джерела енергії – Програма фінансування альтернативної енергетики в Україні!


Для залучення підприємців до участі у впровадженні проектів сталого енергетичного розвитку, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) розпочав здійснення Програми фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF).
Хоча відновлювані джерела енергії в Україні мають великий потенціал, він поки що майже не використовується. Головна причина низького рівня активності в цій сфері полягає в тому, що законодавчі й інституційні рамки є недостатньо досконалими для забезпечення реалізації великої кількості потенційно здійсненних проектів у цій сфері.
 
Для залучення підприємців до участі у впровадженні проектів сталого енергетичного розвитку, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) розпочав здійснення Програми фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF). З метою підтримки проектів, фінансування та реалізація яких часто є складним завданням, Програма забезпечує не лише необхідні фінансові кошти, але й технічну допомогу для учасників місцевого ринку.
Програма фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF) є частиною ініціативи ЄБРР у сфері сталої енергетики, спрямованої на розв’язання проблем зміни клімату та поліпшення енергетичної ефективності. ЄБРР надає підтримку країнам регіону в забезпеченні сталості енергопостачання, а також фінансує проекти з енергозбереження від започаткування Ініціативи в 2006 році. В рамках даної Ініціативи було спрямовано 4,7 млрд. євро на реалізацію 268 проектів загальною вартістю 23,5 млрд. євро в 27 країнах. Загальне зниження викидів парникових газів унаслідок впровадження цих проектів сягає 27 млн. тонн за рік.
 
Запрошуємо Вас докладніше ознайомитися з USELF.


Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 1897 | Коментарі: 1
vitali32@yahoo.com | 16.05.2011 13:59 | Українська
Приклади проектів USELF
Доброго дня!
Підкажіть,будь ласка , де я можу ознайомитися з технічними характеристиками реалізованих за іншими прграмами ЄБРР у сфері сталої енергетики та із зразковими проектами для USELF?
5 проектів - 5 зразків. Просто час хочеться витрачати на пошук інвестора, а не на створення технічної документації.
З повагою, Віталій.E-mail:«Липень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій