ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Оберіть мову статті: Українська English

Новий конкурс проектів для організацій громадянського суспільства та місцевих органів влади в Україні


30 березня 2012 року Європейська Комісія опублікувала конкурс проектів для організацій громадянського суспільства та місцевих органів влади в Україні.
Конкурс проектів (номер EuropeAid/132701/L/ACT/UA) оголошено в рамках двох грантових програм Європейського Союзу: програми "Недержавні структури і місцеві органи влади" та "Фонду розвитку громадянського суспільства в країнах-сусідах ЄС".
 
Загальна мета цього конкурсу проектів полягає в (і) посиленні спроможностей та потенціалу недержавних структур та місцевих органів влади в Україні в забезпеченні чесного, ефективного та прозорого надання адміністративних послуг та (іі) сприянні залученню громадянського суспільства до політичного діалогу та процесу реформ в Україні.
 
Загальний бюджет конкурсу проектів складає 2 950 000 євро, розподілених на три компоненти: Компонент 1 – 2 000 000 євро, що фінансується з "Фонду розвитку громадянського суспільства в країнах-сусідах ЄС"; Компонент 2 – 600 000 євро, що фінансується з напрямку для недержавних структур програми "Недержавні структури і місцеві органи влади"; та Компонент 3 – 350 000 євро, що фінансується з напрямку для місцевих органів влади програми "Недержавні структури і місцеві органи влади". Кожен компонент має окремі завдання, пріоритети та вимоги. Гранти надаватимуться на суми від 80 000 до 300 000 євро на виконання проектів, що триватимуть від 24 до 36 місяців, залежно від компоненту конкурсу.
 
Конкретними цілями Компоненту 1 "Фонд розвитку громадянського суспільства в країнах-сусідах ЄС" конкурсу проектів є:
-  підвищення організаційних, професійних, аналітичних спроможностей органзацій громадянського суспільства, а також їхніх спроможностей представляти та захищати інтереси з метою ведення ефективного політичного діалогу в Україні між громадянським суспільством та органами виконачої влади;
-  підтримка розвитку новостворених громадських організацій, що працюють в сфері надання адміністративних послуг населенню в різних секторах;
·діяльність з втілення робочої програми платформи 1 Східного партнерства "Демократія, належне врядування та стабільність", особливо стосовно реформи державного управління;
-  підтримка передачі навичок та досвіду між організаціями громадянського суспільства з різних країн з питань модернізації процесу надання адміністративних послуг.
Конкретними цілями Компоненту 2 "Недержавні структури" та Компоненту 3 "Місцеві органи влади" конкурсу проектів є:
-  підтримка організацій громадянського суспільства та місцевих органів влади у застосуванні інноваційних рішень з надання адміністративних послуг населенню та/або поширення в Україні кращих практик;
-  підтримка організацій громадянського суспільства в діяльності допомогати населенню отримувати адміністративні послуги від місцевої влади та/або державних органів на місцевому рівні та надавати юридичні та практичні поради населенню з питань отримання адміністративних послуг;
-  допомога українським державним органам та організаціям громадянського суспільства виконувати порядок денний Партнерства "Відкритий Уряд", здійснювати моніторинг реалізації реформи державного управління та анти-корупційної політики в Україні.
 
Кінцевий термін подання концепцій проектних пропозицій – 15 травня 2012 року.
 
Всю детальна інформація про конкурс проектів та правила подання проектних пропозицій вказані в Інструкціях для заявників, які разом з іншими необхідними документами, можна отримати тут.

Якщо Вам потрібні партнери для підготовки проекту, то ГО «Агенція Європейських Інновацій» готова розглянути Вашу пропозицію щодо співпраці у даному конкурсі. 

 

Інформація про Агенцію на сторінці: www.aei.org.ua
у Facebook 

 
 


Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 2165E-mail:«Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій