ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Профільні системи VEKA (Німеччина)


Підприємство VEKA AG — один з провідних світових виробників профільних віконних систем із спеціального високоякісного пластика — володіє принциповими ноу-хау в галузі підготовки сировини й екструзії профілю.
На вітчизняному ринку представлені три сучасні профільні системи VEKA AG: Softline, Euroline, Topline, а також нова система Sunline для засклення балконів та лоджій.
Softline — це стабільна багатокамерна система, що забезпечує високу теплоізоляцію. Подвійний ряд ущільнень перешкоджає виникненню протягів. Великий вибір штапиків дозволяє встановлювати склопакети різної товщини (до 42 мм), суттєво покращуючи теплоізоляцію. В залежності від комбінації та виконання, вікна з профілів VEKA досягають показників 1,6-0,85 W/m2.K.
Систему можна використовувати для будівель висотою до 100 м, що відповідає міцнісній групі А-С. Softline дозволяє створювати конструкції з різними способами відкривання: поворотні, поворотно-відкидні, відкидні, з імпостом, з однією або кількома стулками. Також можна виготовляти поворотні, розсувні та відкидні двері, нестандартні конструкції зі скосом, з різними арками та з глухим заскленням, різної монтажної висоти.
Різноманітні дизайнерські рішення втілюються за рахунок розділяючи склопакет чи декоративних перекладок, що наклеюються, а також спеціальних з’єднувальних, додаткових та приєднувальних профілів. Окрім стандартного кольорового виконання під дерево пропонується великий вибір забарвлень.
Система Softline відрізняється округленими, м’якими контурами, що гармонійно поєднуються з будь-яким архітектурним стилем, з сучасними чи реставрованими спорудами.
 Нова система VEKA Sunline для засклення балконiв та лоджiй
У відповідь на суттєву необхідність забезпечити ринок сучасною функціональною системою для засклення балконів та лоджій, конструкторами концерну VEKA AG була розроблена нова система — VEKA Sunline. Під час її створення враховувався досвід країн, для яких розсувні системи є традиційними і де вони широко застосовуються (у кліматичних зонах, схожих на вітчизняні): Канада, північні регіони Китаю.
Спеціалісти VEKA вирішували подвійне завдання: з одного боку нова система повинна стабільно функціонувати в нашому кліматі та відповідати вимогам, висунутим до засклення неопалюваних приміщень, до яких належать лоджії, а з другого боку її ціна має бути конкурентноспроможною.
 Технічні характеристики нової системи VEKA Sunline: 
- ширина стандартної рами: 58 мм;- ширина рами 58 мм дозволяє легко сполучати конструкції VEKA Sunline з конструкціями Softline и Euroline;
- конструкція ніжок рами дозволяє використовувати усі додаткові профілі Softline;
- багатокамерна конструкція; - замкнений контур армування в рамі; ходовий рельс при більших навантаженнях на стулку;
- конструкція рами дозволяє застосовувати гладкі ролики;
- ізольовані камери для дренажу та вирівнювання тиску; 
- форма європазу допускає застосування замикаючих пристроїв;
- два варіанти засклення за допомогою двох різних штапиків (4-6 мм,
18-20 мм);
- окрема напрямна для москитної сітки; москитна сітка пересувається на роликах.Перегляди: 4860E-mail:«Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій