ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ЛЬВІВ, УКРАЇНАІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська радаУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

В Україні призначено нового Координатора Національних проектів програми «EUREKA»


Після адміністративної реформи та зміни органу виконавчої влади відповідального за науку та дослідження в Україні, відповідальність за «EUREKA» перейшла до Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України. На початку серпня 2012 року на посаду координатора національних проектів була призначена працівник агентства Руснак Ніна Михайлівна
Шановні колеги!
 
Україна приєдналась  до програми EUREKA як країна з Національним інформаційним пунктом із статусом асоційованого члена у 1993 році. 14 жовтня 2008 року Україна офіційно та легітимно стала країною-членом EUREKA. Програма EUREKA на сьогодні є лише однією науково-технічною європейською програмою, де Україна має такі самі права, як і всі інші країни – члени Європейського Союзу.
 
У всі ці роки функції координатора національних проектів виконував Смертенко Петро Семенович, який доклав багато результативних зусиль до поширення ідей та засад програми EUREKA у середовищі науково-технічної спільноти України, а також серед владних структур, причетних до управління наукою в Україні.
 
З основними інформаціями щодо програми EUREKA, проектами які виконувались, а також з пропозиціями П.С.Смертенко щодо покращення стану справ в науково-інноваційній сфері Ви можете ознайомитись за посиланнями:
 
Контакти нового координатора національних проектів Руснак Н.М.  Ви можете знайти на новій сторінці програми EUREKA за посиланням:
 
За інформацією Державного Агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Україна має заарз потенціал та бажання зробити вклад до програми EUREKA у вигляді нових ідей проектів та розробці індивідуальних проектів із високим рівнем комерціалізації за Європейською шкалою:

Мітки: інновації науково-освітні програми

Перегляди: 5183E-mail:«Вересень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930Статті на сайті: 929
Активні користувачі: 2913
Карта сайту RSS Календар подій