Найпопулярніші місця Барселони

Саграда фамілія

Саграда фамілія - це величезний храм, роботу над яким почав геніальний архітектор Антоніо Гауді. До речі, цей проект настільки масштабний, що роботи ведуться і на сьогоднішній день, а закінчення їх заплановано на 2024. Але в храмі проходять служби, тут вінчаються пари молодят, відвідують туристи. Будівництво ведеться на пожертвування прихожан храму.

Акваріум Барселони 

Екскурсія в Акваріум Барселони займає друге місце за популярністю і відвідуваністю серед туристів. Вирушаючи в подорож з дитиною, це місце не варто обходити стороною, так як дітям тут буде дуже цікаво. Та й дорослі не відмовляються відвідати акваріум. Він знаходиться в портовому районі Барселони. 

Іспанське Село 

Іспанське село - це дійсно невелике село, яке складається з декількох кварталів. А кожен квартал виконаний в різних стилях, які характерні для різної території Іспанії. Можна відвідати майстерні, де роблять різні речі побутового вжитку, використовуючи ручну працю і майстерність. Популярність цього місця обумовлена ще й тим, що тут проводиться шоу фламенко, яке бажають відвідати багато туристів. 

Будинок Міла 

Будинок Міла - це черговий шедевр Антоніо Гауді. Сьогодні це місце отримало назву каменоломні. Характерні особливості будівлі полягають в оформленні фасаду хвилястими цеглинами і квітчастою плиткою. 

Музей ФК «Барселона» 

Кожен футбольний фанат просто зобов'язаний відвідати музей ФК «Барселона». На стінах музею розташовані трофеї команди, є статуї, фотографії великих футболістів. Тут буде цікаво не тільки футбольним фанатам, а й людям, які не мають особливої любові до цього виду спорту. Можна потрапити і на стадіон Барселони. 

Парк «Parc de la Ciutadella» 

У парку Parc de la Ciutadella знаходиться чудовий зоопарк. Тут можна побачити дуже багато різних тварин, що буде цікаво, як маленьким, так і дорослим туристам. Втомившись від прогулянки по зоопарку можна присісти на галявині і організувати невеликий пікнік, або ж відправиться в ресторан. Багато різних розваг тут передбачено саме для дітей - можна покататися на поні, міні-поїзді або електричній машинці. А в магазинах можна купити цікаві сувеніри і товари. 

Музей Пікассо 

Цінителі високого мистецтва не проходять повз музей Пікассо. Тут виставлені картини художника з дотриманням хорології його творчості, що дозволяє відвідувачеві на власні очі побачити процес його розвитку. Ранні роботи та пізні шедеври дають яскраве уявлення про стиль Пабло Пікассо.


Dream meaning with your own dream book!

Похожие страницы: