Що робити на Мальдівах и артисты советского кино

Мальдіви розташовані в самому центрі смарагдових вод теплого Індійського океану. Воістину, ці вулканічні острівці і атоли можна назвати райськими (гляньте на фото)! Але в той же час, я б не поїхав туди доживати свій вік, так як якщо станеться таке лихо як наприклад величезне цунамі, ці острівці змиє з лиця землі як іграшки - висота найбільшою височини тут складає всього лише 2,4 метра!

З висоти пташиного польоту

Але в той же час, такого смарагдового моря, белейшего піску, безтурботного течії часу, як в Мальдівах, ви знайдете тільки в лічених місцях нашої Землі-матінки. Люди, відпочилі в Мальдівах, приїжджають додому з радісним виглядом особи, щасливі і задоволені. Тут частенько проводять шлюбні церемонії знаменитості та й просто - забезпечені люди.

Що робити на Мальдівах?

Райський сніданок прямо в море!

По-перше - це безумовно купання і загоряння на чудесних пляжах з дрібним білим піском. Потягувати під пальмою солодкий кокосовий коктейльчик з льодом - що може бути краще! :)

І звичайно, якщо є можливість - займіться снорклингом. Снорклинг на Мальдівах чудесен!

Що може бути краще?

По-друге, Мальдіви - прекрасне місце, для того, щоб навчитися дайвінгу, благо шкіл тут предостатньо. В принципі, навіть в готелях працюють відмінні тренера, які познайомлять з азами і тонкощами цієї справи.

В третіх - звичайно ж риболовля! Про рибіща, спійманих поблизу вулканічних острівців і атолів ходять легенди. Ідеальне місце для тих, кому спінінг - є сенс життя.

Мальдіви - популярне місце у молодят

В четвертих, Мальдіви відмінне місце для любителів парусного спорту, виндсерферов, каякерів і байдарочників. Практично в будь-якому готелі можна орендувати се пристосування і відправитися "пізнавати" Індійський океан, причому порівняно за невелику ціну або навіть безкоштовно, в деяких готелях.

Похожие страницы: