На Сейшели чи Мальдіви?

Кокосовий рай і гігантські черепахи Сейшельсіх островів в оточенні смарагдовою блакиті Індійського океану, обрамленого білосніжними природними пляжами, доставляє неймовірне задоволення для тих, хто вибрав це місце для відпочинку. Це місце створене для відпочинку та насолод, тут все тепле і м'яке, смачне й ароматне, красиве і нешкідливе. Атоловий острови (їх понад 100) - чудове місце для усамітнення і тиші. Заселені креолами не всі острови, більшість з них нежилі або забудовані сьютами (будиночки на палях на мілководді) для відпочиваючих. Уявляєте, наскільки це романтично: оселитися в будиночку на безлюдному острові!

Крім прекрасного сервісу, острови цікаві природою. Coco de mere (морської кокос) - ендемік, тобто росте тільки тут. Найбільший горіх в світі, досягає 20 і більше кілограмів, щоб його вивезти, потрібно спеціальний дозвіл. Чорний папуга і сейшельський Буль-Буль іноді зустрічаються в тропічному лісі. Підводний світ не менше привабливий, дайвінг, плавання з маскою доставляють масу задоволення і радості. Сейшели - унікальне місце для відпочинку, і той, хто його відвідав, залишив вражень на все життя.


Мальдівські острови (більше 1000 островів) з первозданною чистотою, з відмінним сервісом і дивовижною природою можуть запропонувати любителям водного відпочинку практично все: дайвінг, сноркелинг (плавання з маскою), серфінг, риболовлю (в тому числі і нічну), водні лижі, пляжний відпочинок. Підводний світ біля Мальдівських островів надзвичайно багатий і різноманітний, яскраві фарби приваблюють сюди дайверів з усього світу. Чистісінька вода і теплий пісок під казковим сонцем - хіба можна знайти умови для відпочинку краще? Відмінний відпочинок на Мальдівах можливий круглий рік, тому що тут не буває зими і не буває холоду.

Екзотика тут на кожному кроці. Але якщо хочеться абсолютної і первозданної тиші, то краще оселитися на безлюдному острові. Тут можна забути про великі міста і високих швидкостях. До речі, в країні є тільки одне місто - це столиця Мале, це найменша столиця в світі. На Мальдівах майже немає автомобілів, невеликі розміри островів дають можливість всюди ходити пішки. А між островами повідомлення здійснюється на швидкісних катерах і човнах (дони). Тут майже немає родючих земель, але ростуть пальми кокосові, мангровое і хлібне дерево, баньян. Природа тут створила тільки те, що потрібно для райського відпочинку.

Похожие страницы: