Відпочинок на Мальдівах: дайвінг і серфінг

Кожен мандрівник самостійно обирає місце для проведення відпустки відповідно до своїх уподобань. Одним до душі цілими днями лежати на пляжі, іншим - оглядати визначні пам'ятки європейських столиць, треті мріють взяти участь в бразильському карнавалі, четвертим не терпиться пройти стежкою стародавніх індійців майя. Благо, можливості російських і міжнародних туроператорів дозволяють задовольнити вимоги навіть найвимогливіших туристів.

Традиційно користуються попитом тури до Греції, Туреччини, Єгипту, де можна поєднати пляжний відпочинок з різноманітною екскурсійною програмою. А любителі водних видів спорту відправляються до Малайзії, Мексики, на Кубу і Мальдіви.

Мальдівські острови немов створені для дайвінгу. Кришталево чисті води з видимістю на глибину до 30 м і комфортна температура води (+ 27-28`С) створюють оптимальні умови для спортсменів. Недарма дайвери з усього світу прагнуть на Мальдіви, адже тут можна віддаватися улюбленому захопленню більшу частину року. На багатьох островах діють сучасні дайвінг-центри, де можна не тільки взяти напрокат необхідне обладнання, але і позайматися з досвідченим інструктором.

Початківцям дайверам слід враховувати, що занурення краще виконувати в кордоні рифів, тому за її межами можна потрапити в сильні підводні течії з усіма витікаючими звідси наслідками. Оптимальний період для дайвінгу починається в січні і триває по квітень включно. У цей час на Мальдівах стоїть чудова погода, а вода особливо прозора. Захоплюючий відпочинок на Мальдівах, «приправлений» навчанням підводному плаванню, залишить незабутні враження. Під водою стільки всього цікавого! Не тільки дивовижні за формою і забарвленням океанічні риби, але і весь багатющий підводний світ, з дивовижними печерами і терасами, споглядання яких повністю змінює уявлення про глибинну життя океану.

Катання на дошці по хвилях як вид спорту стало практикуватися на архіпелазі в кінці 80-х років. За двадцять з невеликим років Мальдіви стали одним з найпопулярніших місць для занять серфінгом. У тому числі, і завдяки тому, що хвилі тут просто як на замовлення: стабільні, ідеальної форми, висотою від 1 до 2,5 м. Тут регулярно проводяться спортивні турніри міжнародного рівня. Любителям серфінгу рекомендується відпочивати на островах в період з червня по вересень, коли можна отримати максимальне задоволення від свого захоплення.

Похожие страницы: