Мальдіви, переваги відпочинку на Мальдівах

Про яку частині світу ви думаєте, коли чуєте про рай? Звичайно ж, у кожного своє місце приходить на розум, але сьогодні дуже хочеться повідати вам про одне дійсно райському містечку, яке неодмінно припаде до душі багатьом подружнім парам, і взагалі тим, хто планує свій майбутній відпустку або хотів би екзотики.
Це місце - Мальдіви.
Трохи про Мальдівських островах або, як його частіше називають, Мальдіви.
Мальдіви розташовуються на 19 коралових атолових островах, архіпелазі Індійського океану. Від узбережжя Індії Мальдівські острови розташовані на відстані 600 кілометрів.
Клімат Мальдів
Так як Мальдіви розташовані на екваторі, то і клімат тут екваторіальний, вологий, мусонний. Температура повітря в межах 24С - 30С. Вода цілий рік комфортна для відпочинку.
Незважаючи на те що з січня по березень тут основна кількість мусонів, проте грунт швидко вбирає надлишкову вологу. Завдяки піщаному грунті.
Сезон на Мальдівах починається з грудня по квітень, це час, коли практично немає дощів і стоїть суха погода.
Мальдіви це туристична країна, яка славиться своїми пейзажами, блакитною водою океану, найчистішими пляжами з білосніжним піском.
Мальдіви славляться багатими кораловими рифами, які залучають дайверів з усього світу. Туризм тут займає основне місце в економіці.
Тут воліють жити не в 5 зіркових готелях, а в затишних бунгало з панорамою океану.
Дайвери добувають перли і корали, раковини і черепах.
Флора і фауна
Тут можна побачити безліч пальм кокосових і бананових, а також хлібні дерева. Тутешня фауна в основному океанська, вирує життям.
У тіні коралових рифів сприятливо співіснують безліч молюсків, рибок різноманітних кольорових гам і інші організми.

Це треба бачити на власні очі!
Місцеві визначні пам'ятки
Місцеві жителі і постійні туристи кажуть, що основні визначні пам'ятки знаходяться під водою.
І це так насправді, так як для дайверів, серферів це ідеальна і унікальне середовище.
Європейці - основні туристи на цьому архіпелазі. Але бувають і російські туристи.
Тут безліч готелів високого класу, які завжди чекають відвідувачів, а також різні школи з навчання серфінгу, снорклінг, аквалангістів.
Загалом, не можеш, навчимо. Ви зможете також політати на приватному літаку гідроплані і подивитися краси островів.
І зробити унікальні знімки на пам'ять! Це незабутньо !!!
Сюди прилітаючи, потрапляєте в обстановку романтизму і моря фруктів, кольорових сорочок з бермудами і вечірніх танцях під мелодії, які можуть стати вашими.
Отже, Мальдіви це екзотика, романтика і барвиста країна для туризму і відпочинку. Заплануйте її відвідування. неодмінно!
Якщо плануєте відвідати Мальдіви в сезон, то пам'ятайте, що бронювати квитки треба заздалегідь, так як в сезон номери готелів дорожчають!
Скоро буде відкриття вселенського масштабу, і буде воно здійснене на Мальдівах! Корт на воді! Але це в майбутньому, а Мальдіви вже зараз вас чекають.

Похожие страницы: