Путівки на Мальдіви в березні, квітні, травні

Багато мандрівників вважають, що відпустка на Мальдівських островах навесні назавжди залишиться незабутнім. Розсип коралових островів в теплому Індійському океані, Мальдіви - це унікальне місце з дивовижними екзотичними пейзажами. Що так приваблює на Мальдіви туристів з усього світу?

Як купити путівки на Мальдіви в березні і травні

Що особливого пропонують Мальдіви? Враження? Пригоди? Не зовсім. У світі є велика кількість екзотичних місць, які можуть конкурувати з Мальдівськими островами в цьому плані. Ні, путівки на Мальдіви у квітні та березні купують для того, щоб відпочити від усього.

Що ж такого особливого може запропонувати відпочинок на Мальдівах в квітні в порівнянні з іншими тропічними курортами? Краса - ось навіщо сюди приїжджають. Облямовані білосніжними пляжами невеликі острівці - прикрашені зеленню пальм або зовсім пустельні, лише пісок і море, ідеальне місце для купання в чистій блакитній воді Індійського океану. Лагуни, рифи, безхмарне небо і непорушне усамітнення.


Райський відпочинок за путівками на Мальдіви

Купивши путівки на Мальдіви в березні за розумною ціною, Ви зможете відчути себе тут частиною природи, частиною спокійного гармонійного світу. Природна краса Мальдівських островів доповнена високим рівнем комфорту. Готелі тут - це острови, на яких можна знайти кілька бунгало для постояльців. Тут же можна насолодитися стравами місцевої кухні. Як правило, постояльців на островах не дуже багато, тому тут тихо і затишно. Днем відпочиваючі зазвичай роз'їжджаються на найближчі безлюдні острови, щоб насолоджуватися природою в скоєному самоті, повертаючись в готель тільки до вечері.
Чим займатися на Мальдівах

Мальдіви також вражають красою підводного світу. Коралові атоли - це місце проживання рідкісних видів морських мешканців. Тому, якщо Ви займаєтеся дайвінгом, то не забудьте взяти з собою спорядження. Підводні прогулянки справлять на Вас приголомшливе враження. Якщо у Вас не дуже багато досвіду, то завжди можна зробити занурення з досвідченим інструктором. Знайти його можна в одному з численних центром підводного плавання, які є на майже всіх населених островах. Інструктора, як і весь обслуговуючий персонал на Мальдівських островах, говорять по-англійськи, по-французьки, німецькою та італійською мовами.

Путівки на Мальдіви в травні - це чудова можливість провести травневі свята в розкоші і млості.

Похожие страницы: