Дешеві Путівки на Мальдіви

Дешевые туры на мальдивы Час перельоту: переліт з Москви на Мальдіви займає близько 8, 5 - 9 годин

 

Ціни на тури на Мальдіви 2014: від 50 100 руб.на людину (з Москви)

 

Мальдівські острови здатні подарувати туристам незабутній відпочинок в оточенні незайманої тропічної природи.Гості Мальдівських островів приділяють час пляжного відпочинку, знайомству з природними та архітектурними пам'ятками, а також підводному плаванню.

 

Пляжні. Лідерами серед курортів Мальдівських островів є атоли Лавіані, Північний Мале, Даалу, Південний Мале, Баа і Арі.

 

На Мальдівах спостерігається вологий тропічний клімат. «Мертвого» сезону на архіпелазі практично не буває - тут майже весь рік стоїть гарна погода.

 

Дешевые туры на мальдивы Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Поїздка на Мальдівські острови дозволяє туристам зануритися в світ первозданної природи і насолодитися проживанням в розкішних готелях і високим рівнем обслуговування.Будь атол Мальдівських островів являє собою маленький шматочок тропічного раю з білосніжними пляжами, кокосовими пальмами і унікальною фауною.

 

Найчастіше на атолі є всього один чотири-або п'ятизірковий готель, що відповідає запитам найвимогливіших туристів.Розкішні апартаменти для відпочиваючих оснащуються ресторанами, СПА-салонами, тренажерними залами, басейнами і барами.Сьогодні багато туристів розглядають Мальдіви як ідеальне напрямок весільного туризму.

 

Активне проведення часу. Пляжний відпочинок - далеко не єдиний вид відпочинку, яким можна зайнятися на Мальдівах.Цей напрямок високо цінується любителями дайвінгу, адже морська фауна Мальдів здатна вразити своїм багатством навіть самого досвідченого дайвера.Любителі підводного плавання зазвичай вибирають для занурень атоли Північний і Південний Мале, Даалу і Лавіані - тут спостерігається велике скупчення коралових рифів.

 

Популярним видом спорту на Мальдівах також є серфінг.

 

Пам'ятки. Любителям природних пам'яток рекомендується відправитися на екскурсію по атол Мальдів.Поціновувачам архітектури сподобається поїздка до столиці островів, Мале.

Що краще: турпутівки або самостійну подорож - Амурська правосуддя
Хота не в сезон в Таїланді byvaût Takie дешевої хвилину, CTO чистої smysla дуже технічний директор pytatsâ зробити.- Без якої суми навіть не варто починати мріяти про ... Євген: Екзотичні - Мальдіви. Вони в Азії, не дуже далеко від нас.І є бюджетний варіант туди потрапити.

Похожие страницы: