Відомо багато випадків обману туристів

Ви неодмінно хочете побувати за кордоном, але все, же не готові викладати на відпочинок кругленьку суму. Дешевий відпочинок за кордоном може стати не казкою, а реальністю. Головною складовою витрат на відпочинок є ціна на авіаквитки, купуючи їх заздалегідь, ви зможете добре заощадити. Вивчаючи регулярно сайти різних турагентств можна знайти безліч спецпропозицій. Великою популярністю для бажаючих дешево відпочити за кордоном, стали користуватися так звані гарячі тури.

Але для того, щоб не обпектися, купуючи гарячий тур, потрібно поводитися гранично уважно і обережно. Відомо багато випадків обману туристів. У той же час тисячі росіян щороку купують гарячі тури, багато з них залишаються задоволені. Якщо ви готові спонтанно виїхати відпочивати, не варто боятися скористатися пропозицією, відпочити за дуже вигідною ціною. Головне, не надто поспішайте у своєму виборі, не бійтеся задавати всі ваші запитання, і успіх вам забезпечений.

чемоданний настрій

Говорячи про економію коштів на поїздку, ми відразу згадуємо термін - гарячий тур. Дійсно, саме невисока вартість, як правило, відрізняє гарячі тури. Чому ж знижуються ціни на путівки?

Одна з причин - турфірма боїться втратити кошти, витрачені на бронювання місць, і за три-п'ять днів до відправлення, істотно знижує ціни на путівки. Безумовно, дуже вигідно потрапити в число тих осіб, які одну з таких путівок придбають. Тільки як про це дізнатися заздалегідь? На жаль, ніяк. Малоймовірно, що потрібна вам путівка, в необхідний для вас момент виявиться у продажу за найнижчою ціною. Таким чином, спланувати відпочинок не представляється можливим. Швидше за все, вам доведеться сидіти на валізах, і в будь-який момент бути готовим до вильоту. Зате, чим ближче день від'їзду, тим більша ймовірність багаторазового падіння ціни.

Не завжди варто довіряти слову «гарячий тур». Багато турагентства користуються цим терміном для залучення клієнтів, знижуючи попередньо завищену ціну. Обов'язково постарайтеся дізнатися ціни на аналогічні тури в інших агентствах. На зниження ціни може істотно вплинути несприятлива обстановка в країні. Кожен в такому випадку вирішує для себе, чи потрібен йому дешевий відпочинок за кордоном з ризиком для жізні.Еслі ви вирішили купити гарячий тур, варто побоюватися купувати такий тур в маловідомих, неперевірених турагентствах. Є небезпека того, що недосвідчена турфірма забуде подбати про бронювання авіаквитків і до моменту поїздки транспорт знайти не зможе. Наслідки виявляться плачевними, тому що або ваша поїздка зірветься, або вам не на чому буде повернутися назад.

Вам також необхідно знати, що ціна туру може впасти в разі зниження ціни на готель, в якому, наприклад, йдуть будівельні роботи. Обов'язково уточніть про причину зниження ціни на тур, щоб згодом не розчаруватися.

Не бійтеся купувати гарячі тури, але все, ж будьте пильні і не купуйтеся на пропозиції недобросовісних турагенцій. Насолоджуйтесь прекрасним незабутнім відпочинком, не переплачуючи при цьому зайвих коштів.

Похожие страницы: