Скільки коштує відпочинок на Мальдівах? Самі гарячі тури на Мальдіви

Різні люди воліють різний відпочинок. Деякі люблять дайвінг, інші - походи в гори, треті - відвідують історичні місця і оглядають пам'ятки. Але що може бути краще, ніж забратися на крихітний райський острів, розташований в самому центрі безмежного океану і забути про суєту нашого стрімкого часу, занурившись в нереальну казку краси і млості ?! Тоді необхідно відправлятися на Мальдіви.

Цей архіпелаг, що загубився в Індійському океані - просто мрія для будь-якого мандрівника. Це місце - втілення в реальність всіх аспектів вашого неповторного відпочинку. Чудовий клімат, неймовірна краса смарагдового океану, сліпуче білий пісок, буйна розкіш зелені просто не може не зачаровувати. Дні, проведені на одному з невеликих острівців цього архіпелагу, будуть незабутні - адже це райське місце просто створене для захоплення. Тут можливий найрізноманітніший відпочинок. Хтось буде насолоджуватися пляжами і ніжними водами океану, а інші - віддадуть перевагу активне проведення часу. Вітрильний спорт, дайвінг, віндсерфінг, снорклінг - і це далеко не повний перелік можливого дозвілля.
Мальдівська республіка зі столицею Мале розташована на південному заході від Цейлону і розкинулася на 1192 коралових островах, рясно усаджених пальмами і порізаних бірюзовими лагунами. Примітна найбільш головна особливість Мальдів - неймовірно плоский рельєф. Тут немає ні гір, ні пагорбів, ні річок. Абсолютно всі острови архіпелагу Мальдівського не підвищуються над водами океану більше, ніж на три метри. Розмовляють тут на діверхі (мальдівський мова), і, звичайно англійською. Офіційною валютою Мальдів є руфія або мальдівська рупія. Так, на 1 USD можна отримати 12 руфій. Варто відзначити, що Мальдіви - це мусульманська республіка, і відповідно, п'яні дебоші і нудизм тут неприйнятні. Сюди суворо заборонено ввезення алкогольних напоїв. Не зустрінуться на пляжах і відпочиваючі, які віддають перевагу засмагати топлес.

Справжнім раєм на Землі Мальдіви називають не тільки через неймовірних красот маленьких зелених островів, з яких тільки 198 населених, а на інших (приблизно 995) можна просто насолоджуватися тихим самотою. Тут по-справжньому райський клімат. Так, для цього теплого тропічного морського клімату абсолютно не характерні значні коливання температур протягом усього року. Звичайна температура повітря коливається в межах + 28-30 ° С, а води - + 24-27 ° С. Найкращим пори року для відпочинку буде сезон, який починається в жовтні, а закінчується в квітні. У цей час на Мальдівах температура ніколи не піднімається вище 32 ° С.
Мальдіви - це держава, яка славиться своєю гостинністю. Цей райський куточок просто створений для відпочинку: до послуг гостей країни безліч самих неймовірних місць для екскурсій і туризму. Але, на жаль, відвідування цієї казкової «країни островів» вимагає певних коштів і не буде доступним відпочинком класу «Економ». Проте ніколи не треба впадати у відчай. Завжди можна спіймати птаха щастя за хвіст! Для цього й існують Мальдіви гарячі тури, вартість яких досить прийнятна, тим більше що такі «гарячі» путівки можна придбати практично в будь-якому туристичному агентстві. Купивши такий тур, можна витратити зовсім незначну суму (від 500 USA за путівку і абсолютно незначні витрати на аеропортові збори, які зазвичай включені у вартість квитків), але отримати натомість незабутні враження від воістину розкішного відпочинку в раю!

Похожие страницы: