Придбання нерухомості на Мальдівах

Мальдіви являють собою райський куточок, на якому ви не знайдете жодного висотного будинку. Тонкий шар грунту незвичайних коралових колоній просто не витримає ваги потужного фундаменту, тому мальдівська нерухомість представлена в основі своїй такими будівлями як бунгало, а також одно- і двоповерховими готелями. Місцеві жителі живуть в легких, але дуже міцних будинках.

Мальдіви ваблять, в першу чергу, своєю особливою атмосферою. Незаймана рукою людини культура, де майже немає доріг і промислових підприємств, дозволяє відпочити від галасливих мегаполісів, занурившись в райські океанські води. Головним джерелом доходу цієї маленької країни є туризм. Саме завдяки туристам процвітають Мальдіви, на території яких крім крихітних островів і дивовижної краси коралів практично нічого не існує.

На островах курортне місто - велика рідкість, що пов'язано з описаними вище природними особливостями цих місць. Але при цьому вкладення коштів у придбання невеликого готелю для розвитку прибуткового туристичного бізнесу, землі під забудову або просто будиночка для особистого користування дуже вигідно. Така нерухомість може цілий рік здаватися в оренду, приносячи істотні дивіденди. Слід зазначити, що владою Мальдів вітаються іноземні інвестиції в цілому і іноземні інвестори зокрема, оскільки туристична галузь приносить левову частку прибутку, що надходить у державну острівну казну, тому для інвесторів тут створені максимально привабливі умови. Так, під зведення туристичних курортів владою було виділено одинадцять островів.

Для зведення та оформлення будинків, що знаходяться на Мальдівах, використовуються виключно натуральні матеріали, серед яких камінь, дерево, корали, а також плоди кокосових пальм. Сучасні мальдівські будинку володіють не тільки відмінним дизайном і високим рівнем комфортності, а й оснащені супутниковим телебаченням, а також WI-FI доступом у всесвітню мережу Інтернет. Більша кількість розкішних вілл обладнані басейном, садом, терасою, ванною і душем на відкритому повітрі, а також іншими необхідними для повноцінного відпочинку зручностями.

Слід зазначити, що сама процедура придбання Мальдівської нерухомості досить складна, оскільки від покупця вимагається надання величезної кількості документів, крім цього слід взяти кредит, а також знайти чесних ріелторів.

Похожие страницы: