Оздоровчий туризм

Сучасний темп життя настільки швидкий, що часто ми відкладаємо турботу про себе і своє здоров'я на потім, а комплексне обстеження в медичному закладі взагалі викликає жах. Добре, якщо руки до оздоровлення свого організму таки доходять. А якщо ні? Якщо графік будніх днів настільки щільний, що немає і 15 хвилин, щоб віддихатися? В такому випадку ідеальний варіант - поєднання відпустки з оздоровленням. І Вам добре, і організм «скаже спасибі».

Багато відправляються на курорти у моря, вважаючи, що сонце, море і свіже повітря - найкраще оздоровлення. Для деяких це, дійсно, так. Однак іншим не завадить уважніше вивчити питання.

Сам по собі відпочинок від трудових днів приносить неймовірну користь організму. Але її можна суттєво збільшити, якщо не просто засмагати на пляжі і дихати морським повітрям, а й приділяти час оздоровчим процедурам.

Тисячі відпочивальників по всьому світлу вибирають декілька найпопулярніших видів оздоровлення: кліматотерапію, грязелікування або бальнеотерапію. В залежності від своїх уподобань і від органів Вашого тіла, що найбільше потребують відновленні, Ви можете вибрати будь-який з них.

Кліматотерапія, як зрозуміло з назви, пов'язана з певним кліматом місцевості, по якій Ви подорожуєте. Сюди входять морські, сонячні та повітряні ванни. Іншими словами, кліматотерапію ми отримуємо всякий раз, коли їдемо у відпустку. Але не варто забувати, що для кожного з нас сприятливим може бути різний клімат. Комусь показаний свіже гірське повітря, комусь - морський бриз, наповнений йодом і корисними солями. Вибираючи місце для відпустки, завжди враховуйте особливості свого організму.

Також добре розвинене як у нашій країні, так і закордоном грязелікування. В грязелікарнях для оздоровлення організму використовують мінеральні грязі такі, як мул, торф, глина та інші. Використовувати бруду можна як для профілактики захворювань, так і для їх лікування. Грязелікування благотворно позначається на обміні речовин, стані шкіри, стабілізує роботу ендокринної системи, підвищує імунітет. Багато грязелікарні пропонують послуги з лікування певних захворювань, так що Ви легко зможете вибрати таку оздоровницю, яка задовольнить всі Ваші вимоги.

gryazelechenie_psoriaza_saki

Бальнеотерапія найкраще розвинена на заході нашої країни. Це - профілактика і лікування захворювань за допомогою мінеральних вод. Вживання різних видів мінеральних вод покращує загальне самопочуття, прискорює обмін речовин і очищає організм. Найчастіше таке лікування призначають людям із захворюваннями травної, серцево-судинної систем, а також з дисфункцією опорно-рухового апарату.

Звичайно, оздоровчий туризм має ряд умов. Наприклад, період лікування повинен триває не менше 14 днів. Також в цей час краще не вживати алкоголь. І, звичайно, перед такою поїздкою необхідно проконсультуватися у лікаря, оскільки лікування, яке Вам не підходить, не тільки буде марним, але може і нашкодити.

Будьте уважні до свого організму, бережіть себе і відпочивайте здорóво!

Похожие страницы: