Вибираємо острів для відпочинку на Мальдівах

У восьмистах кілометрах на північний захід від Шрі-Ланки, посеред темно-синього Індійського океану, лежить дивовижна країна - Мальдіви, що складається з більш ніж тисячі коралових островів. Вона - втілена мрія про безтурботному відпочинку в тропічному раю. Там можна ніжитися на білосніжному кораловому піску, досліджувати тропічні сади Посейдона, подорожувати між островами на комфортабельній яхті, насолоджуватися екзотичними стравами і фольклорними святами.

Тим щасливчикам, кому випаде можливість відпочити в цьому райському місці, перед поїздкою треба обов'язково вирішити, на якому з островів йому краще зупинитися. Не кожен острів мешкаємо, не всі вони призначені для туристів - адже Мальдіви є ісламською республікою з досить суворими законами. Але, якщо на острові є готель, то він є окремим курортом з цілком світськими внутрішніми звичаями. Острови-готелі відрізняються один від одного за природними умовами і тому, як на ньому розміщуються гості.

Ось, наприклад, для любителів пляжного відпочинку підійде готель Club Med Kani - райське місце з широкою прибережною смугою, масою пропонований пляжних розваг і зачаровують погляд «чепурні» видами.

Є острови, де тропічна зелень лише в небагатьох місцях відходить від берега, утворюючи відокремлені пляжі. На їх березі стоять невеликі будиночки - бунгало. Це відмінне місце, що підходить закоханим парочкам або тим, хто просто хоче відпочити від суєти, скуштувати повної мірою млість тропічного раю. Одним з таких островів є Kudahithi Tourist Resort.

Бажаючим «відірватися по повній» у веселій компанії і не відмовляти собі ні в одному з видів проведення дозвілля, підійде Sun Island Resort. Якщо ви любите ходити під вітрилом - виберіть атол з широкою лагуною. Знайдеться куточок і для тих, хто хоче відвідати Мальдіви разом з дітьми - на острові Fihalhohi Island Resort готелі розташовують максимально зручною інфраструктурою, там можна знайти всі види дитячих розваг.


Любителям дайвінгу можна сміливо селитися в будь-якому готелі - підводний світ островів однаково багатий і яскравий, але найбільшу насолоду любителі пірнання з аквалангом або снорклинга отримають там, де коралові рифи впритул підходять до узбережжя. Наприклад, на Ranveli Village, де до садів Посейдона можна дістатися уплав, не витрачаючи часу і грошей на оренду човна.

Якщо ж ви непосидючі й допитливі, то можете не обмежувати себе вибором місця, а пуститися в подорож по островах на комфортабельній яхті. На ній можна підійти до тих островам, які залишилися незаселеними. Пірнання в прибережних водах цих заповідних куточків доставить надзвичайне задоволення. З борту яхти ви побачите Мальдівські острови в усьому їх різноманітті.

Нудьгувати вам точно не доведеться: після денних пригод - всіх видів пляжних розваг, занурень під воду, екскурсій, прогулянок на човнах, катамаранах і навіть гідролітаках, можна плавно перейти до вечірніх і нічних забав. Перед заходом мальдівци тішать слух і погляд туристів національними піснями і танцями, скрізь працюють численні кафе, ресторани, немає недоліку в магазинах і сувенірних лавках. Поїздка на Мальдіви довгі роки буде повертатися до вас у найщасливіших снах!

Похожие страницы: