Відпочинок на Мальдівах завжди згадується пейзажами золотистих пляжів

Багато хто з нас чув про таке райському куточку в Індійському океані, як Мальдіви. Адже відпочинок на Мальдівах 2015 завжди запам'ятовується пейзажами золотистих пляжів, свіжим ароматним повітрям, бездонними лагунами, безкрай плантаціями екзотичних квітів, ну хіба не Рай? Взявши тур на власний медовий місяць, ви чудово проведете час зі своєю другою половиною. Ну хіба не романтично удвох опинитися на прогулянці під вітрилами, або ж розглядати незабутній водний світ коралових рифів? Або ж, кому щось до душі прийде заняття серфінгом і спостереження за сяйвом зірок на чорному оксамиті. Все це, можна побачити і відчути тільки на Мальдівських островах.

Це саме казкове місце в Індійському океані, розташоване прямо на екваторі. Ну, і яке подорож обходиться без відвідування столиці? А столицею цих островів, є прекрасне місто Мале. Адже тут можна зайнятися дайвінгом, оскільки, майже кожен тур не може бути повноцінним без цього заняття. Під час дайвінгу, можна відмінно розглянути самих різних рибок і казкові коралові рифи.

Найпоширенішими курортами вважаються Мале Атолл і Арі Атолл. Курорт на Арі Атолл запам'ятається вам дивними екзотичними квітами, зеленими пальмами і золотистими пляжами із смарагдовою водою. Також, скориставшись, гарячим туром, вам належить можливість ознайомитися з місцевими традиціями і культурою. Відпочинок на Мальдівах включає різні екскурсійні програми для туристів.


Що стосується курорту на Мале Атолл, то відпочинок там буде не менш приголомшливим. Тут можна відвідати заповідники Гураіду, Ембуду-Каньйон, Гурайду-Корнер. Так що якщо ви хочете зарядитися позитивною енергією і бадьорим духом - ласкаво просимо на Мальдіви!

Похожие страницы: