Мальдіви знаходяться недалеко від Цейлону

Любителям усамітненого відпочинку на березі моря ідеально підійде відпочинок на Мальдівах. Це досить дороге подорож, яка дозволяє насолодитися теплим кліматом, чистими пляжами, дайвінгом і рибалкою. Мальдіви - це група островів, які знаходяться недалеко від Цейлону. Історія цього місця досить багата.

Мальдіви відомі як романтичне місце, де безліч молодят з усього світу проводять медовий місяць. Туристичний бізнес дуже розвинений на островах. Одним з пропозиції для туристів є подорож з острова на острів. Єдине, чим схожі всі острови - це красиві пляжі і відмінні курорти. Острови Мальдіви оточені з усіх боків водою, яка дивно прозора. Це ідеальне місце для спокійного і повноцінного відпочинку. Любителі усамітненого проведення часу оцінять можливість зіграти на безлюдних пляжах або ж пожити на відокремленому острові.

Для тих відпочиваючих, які хочуть урізноманітнити свій відпочинок пропонуються екскурсії в риболовецькі села, екскурсії на човні і вертольоті. На островах безліч дайвінг-центрів, де за допомогою професійного інструктора можна навчитися підводного плавання. Завдяки чистій воді дайвінг на Мальдівах подарує незабутні враження. Фауна підводного світу цій частині океану надзвичайно багата.


Море в прибережних зонах неглибоке. Особливістю цієї території є відсутність великих хвиль, що робить плавання безпечнішим. Навіть перебуваючи на човні можна відмінно бачити дно на глибині до сорока метрів.

При готельних комплексах можна знайти розваги на будь-який смак. На Мальдівах безліч spa-центрів, тенісних кортів, салонів краси і закладів, де можна чудово провести час увечері.

В якості сувенірів можна купити різні ремісничі вироби або одяг. Найпопулярнішим сувеніром є щелепи акули. Однак гості острова не мають права збирати і вивозити корали.

Туристи можуть спробувати національну кухню, особливістю якої є використання безлічі прянощів. Більшість страв досить гострі і готуються з риби і рису. На курортах пропонується меню, в якому є страви європейської та азіатської кухні.

Якщо туристи збираються провести на Мальдівах менше тридцяти днів, віза не потрібна. Після прибуття в паспорт проставляється віза. При виїзді з країни кожному туристу необхідно сплатити збір у розмірі 10 доларів. Перед поїздкою на острови бажано ознайомитися з правилами, які там діють для того, щоб уникнути великих штрафів.

Похожие страницы: