Цікаво, що тут практично не потрібні готівкові гроші

Один з невеликих регіонів нашої планети, де ще збереглася незаймана природа і де можна піти від цивілізації, при цьому насолоджуючись її приємними бонусами - Мальдівські острови, ціни на тури куди недешеві, але абсолютно виправдані.

Вы хотите купить бензопилу? Наш интернет магазин электро- и бензоинструмента Ukrelectro, предлагает вам рассмотреть такой вариант как, Бензопила Витязь в металлическом корпусе - наилучший выбор для домашнего и полупрофессионального использования. Шина 45 см и мощность 3.6 лошадиные силы дадут вам возможность использовать пилу не только для ремонтно-строительных работ, но и для валки и распиловки больших деревьев, дополнительную информацию вы сможите узнать посетив наш сайт.

Тут відмінно відпочине і сім'я з малюком, і доросла сімейна пара, і молодята, і невгамовні адреналінників-спортмени.

У особливою честі Мальдіви у дайверів, що не дивно: тут різноманітність коралів і їх мешканців не піддається опису! Це можна тільки бачити. Найцікавіші занурення - на південних атолах, де підводні багатства вражають уяву.

Однак, як і скрізь, при подорожі на Мальдівські острови ціни відіграють чималу роль.

Проживання в простому готелі «зірковістю» не вище 3-4 обійдеться в мертвий сезон близько 50 доларів на добу за дві кімнати і повний пансіон. Можна заощадити: кімната обійдеться Вам у 35 доларів за добу. В сезон Мальдіви ціни не знижують, зрозуміло: за двокімнатний номер доведеться викласти 100 доларів і більше - залежно від готелю і додаткових послуг.

Додатковими послугами, до речі, може вважатися трансфер з острова на острів - якщо Ви не плануєте провести всю відпустку в одному і тому ж шезлонгу, довідатися про подібні послуги слід ще в процесі покупки туру.

Мальдіви ціни на активний відпочинок пропонують в принципі, не найдорожчі: так, якщо Вам хочеться і з маскою попірнати, і на хвилі прокотитися, і зіграти в теніс - і при цьому не обмежувати себе в активності, Вам доведеться викласти 30 і більше доларів за добу. У різних компаніях також відрізняється ціна туру на Мальдіви на двох - вона може коливатися в пристойних розмірах залежно від того, які умови відпочинку, проживання та харчування вибирає пара туристів.

Дайвінг - найпопулярніша розвага, яке можуть надати Мальдівські острови. Ціни на занурення формуються досить просто: роль грає кількість занурень, місце і трансфер до місця занурення, обладнання і, звичайно ж, послуги інструктора-провідника. В цілому одне занурення обійдеться від 30 до 60 доларів, якщо купувати пакет з 10 занурень із спорядженням, ціна кожного занурення складе 30-40 доларів. Якщо Ви їдете зі своїм спорядженням - то 25-30 доларів за занурення.

Цікаві екскурсії пропонують Мальдіви: ціни доступні, а задоволення однозначно вище середнього!

Наприклад, можна прокотитися в човні зі скляним дном і познайомитися з морськими мешканцями, які не замочивши ніг - це обійдеться всього в 13 доларів з людини. Можна поринути у вир моря на підводному човні (ця екскурсія дуже подобається юним послідовникам капітана Немо) за 90 доларів з дорослого учасника та за 45 доларів з дитини. Ну і, зрозуміло, екскурсію до столиці Мальдівської республіки Мале теж не можна пропустити (25 доларів), і на гідроплані прокотитися теж охота (105 доларів дорослому, 95 - дитині).

Окрема принадність Мальдів - риболовля. Масштабний видобуток риби приносить чимало грошей до бюджету країни, а готелі отримують непоганий прибуток, продаючи міні-тури на ранкову або нічну риболовлю - від 25 до 70 доларів.

Такі Мальдіви - ціни чималі, але і задоволення стоять.

Цікаво, що тут практично не потрібні готівкові гроші - в будь-якому готелі за будь-яку послугу можна розрахуватися карткою, а загальний рахунок Ви отримаєте при виїзді з готелю або на першу ж вимогу.

Тури на Мальдівські острови, ціни і пропозиції більш ніж різноманітні - будь-яка людина може підібрати собі програму на свій смак.

Похожие страницы: